ZIMNÍ TÁBORY V ČECHÁCH

lyžařský tábor
Popis Foto Vedoucí Odjezdy
Popis tábora, termín a cena

LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ TÁBOR NA ŠUMAVĚ

Základní informace

Typ rekreace: Zimní lyžařský tábor pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Pro malé i velké nadšence zimních radovánek / Dětská tuzemská rekreace
Počet účastníků: 23 dětí + 3 vedoucí
Stáří účastníků: 7-18 let.
Místo konání: Národní park Šumava, Železná Ruda.
Ubytování: Pohodové ubytování v penzionu, ve 2-5 lůžkových pokojích, sociální zařízení a společenská místnost
Strava: Česká plná penze včetně nápojů přímo na penzionu. Obědy a odpolední svačiny formou balíčku
Doprava: Podle počtu účastníků moderním autobusem či minibusem, který po celou dobu zůstává v místě a denně nás přepravuje na sjezdovky
V ceně tábora: Strava včetně nápojů, ubytování, doprava, vedoucí, lyžařští instruktoři, zdravotní dozor a cestovní pojištění
V ceně tábora není: Výlety, jídlo a pití do autobusu na cestu tam, lyžařská permanentka, připojištění stornopoplatků a připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky)

Reference: Lyžařský tábor v oblíbené lokalitě Národního parku Šumava je novinkou roku 2021. TOP český lyžařský areál Ski & bike Špičák
Podobně zaměřené tábory: Lyžařské a snowboardové tábory Roháče, Lyžařské tábory Alpy
Prémie: Každý dosavadní účastník, který s sebou na tábor vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), která se společností SINDIBÁD ještě nikde nebyla, získá od nás navíc jako prémii „Táborové fotoalbum“.

Jedno z nejlepších lyžování v České republice!

LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ TÁBOR NA ŠUMAVĚ

Rychlé informace

Lyžařský tábor pořádáme v termínech jarních prázdnin, neváhejte tedy na chvíli vypustit z hlavy školu a pojeďte si užít s námi sníh. Jsme dobrá parta dětí i vedoucích, prožijete nezapomenutelné okamžiky. Lyžařský tábor je určený pro ty, kteří chtějí o jarních prázdninách aktivně odpočívat. Tábory jsme pojali jako lyžařské, tedy celodenní lyžování po dobu 6 dní, dle zdatnosti dětí. V případě únavy lze na sjezdovkách samozřejmě odpočívat či se občerstvit v některém z bufetů. Na svazích jsou dvě restaurace, moderní vyhřívaný velkokapacitní stan a kiosek. Všechny mají možnost posezení a zakoupit si v nich lze studené i teplé nápoje a rovněž studená i teplá jídla.

Tyto zimní tábory jsou určené minimálně pro začátečníky lyžaře či snowboardisty. Tábor není určen pro nelyžaře. Účastníci musí samostatně ovládat alespoň základy jízdy ze svahu, umět samostatně nasedat na vlek, samostatně se zvednout po pádu, sami se zapnout do lyžařského vázání, sami se obléknout a obout do lyžařské výstroje.

LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ TÁBOR NA ŠUMAVĚ

Podrobné informace

O místě pobytu

Šumava je rozsáhlé pohoří na hranicích Česka, Rakouska a německého Bavorska. Pohořím prochází hlavní evropské rozvodí mezi Severním a Černým mořem. Železná Ruda se nachází na hranici Národního parku Šumava a je to jedno z nejoblíbenějších šumavských sportovních a turistických středisek.

Šumavský Ski&Bike Špičák patří ke stálicím TOP českých lyžařských areálů, přitom cenově nejpřívětivějším. Lyžařské středisko Špičák se rozkládá 5 kilometrů od hranic s Německem a 85 kilometrů od Plzně v nadmořské výšce 865 až 1202 metrů. Jedná se o nejlepší lyžování na české straně Šumavy. Na 8 kilometrech sjezdových tratí najde své místo každý od začátečníků až po profesionální lyžaře. Celkem je k dispozici 9 hlavních sjezdovek, které jsou děleny podle obtížnosti: 6 modrých, 2 červené a 1 černá. Snowboardisté mohou navštívit kvalitní snowpark, 88% všech tratí je uměle zasněžováno.
Cena permanentky je 3000 Kč (věk do 15,99 let), 3650 Kč (16-17,99 let) a 4150 Kč (nad 18 let).

O programu

Na lyžařský tábor na Šumavu vyjíždíme v odpoledních hodinách z Prahy. Cesta trvá cca 2,5-3 hodiny. První příjezdový den, po ubytování v penzionu, strávíme seznámením s kamarády a vedoucími, s okolím a detailním popisem programu, který na nás čeká tento skvělý týden. Následujících šest dní budeme pravidelně jezdit naším sindibádským autobusem lyžovat do lyžařského centra Špičák. Lyžováním tedy strávíme 6 dní!
V ceně poukazu není, z důvodů organizačních, pití k obědu. To si musí každý zakoupit sám v některém z bufetů přímo na sjezdovce.

Pro ty, kteří chtějí večery trávit odpočinkem, je v penzionu připravena televize, video, stolní hry (Scrabble, šachy, Dostihy a sázky, Mariášové i Kanastové karty, karetní hra Bang… ).

O výletech

Krytý plavecký areál Klatovy: Pro relaxaci a umocnění zážitků jsme na lyžařském táboře naplánovali odpolední výlet naším autobusem do plaveckého areálu v Klatovech. Zde na vás čekají 25 metrový plavecký bazén a relaxační bazén s atrakcemi, jako jsou tobogan, zážitková jeskyně, divoká řeka, protiproud, perličková lůžka, vířivka a chrliče. Pro děti je připraven malý dětský bazén. Cena 430 Kč/os (autobusová doprava, doprovod vedoucího a vstupné).

O fotoalbu

Každý dosavadní účastník, který s sebou na tábor vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), která se společností SINDIBÁD ještě nikde nebyla, získá od nás jako prémii „Táborové fotoalbum“. Dosavadním účastníkem se rozumí ten, kdo byl alespoň jednou na jakékoliv akci se Sindibádem. Kdo prémii nezíská, může si za 150 Kč album objednat. Elektronicky zaslané fotoalbum obsahuje fotografie ze všech turnusů prázdnin, tedy několik stovek fotografií. Proto jej kancelář zasílá účastníkům až po ukončení prázdnin, nikoliv po ukončení turnusu.

LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ TÁBOR NA ŠUMAVĚ

Cenové informace

Kód táboraTermínCenaVolná místa
ZC1/20235.-11.2.6.4802
ZC2/202312.-18.3.6.480OBSAZENO

Další informace k odjezdům >>

Přihláška na tábor
Pojďme na to 🙂

Na tyto tábory je navíc možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: klubová 10%, hromadná 5%, loňská 2%, vlastní doprava 500 Kč.

Vstupte do Klubu Sindibád a hned na první tábor obdržíte slevu 10%

LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ TÁBOR NA ŠUMAVĚ

Další informace

Co s sebou

Lyže (seřízené v odborném servisu)  / snowboard (možno obojí), lyžařskou / snowboardovou přilbu (povinné), lyžařskou výstroj. Sportovní oblečení, civilní oblečení, domácí obuv, hygienické potřeby včetně ručníku, plavky. Kapesné (600-800 Kč), sluneční krém a brýle. Jídlo a pití na cestu (strava začíná večeří). Nepovinně: 150 Kč na Album fotografií, čtení na cestu do autobusu, hudební nástroj, stolní hru, karty.

Pokud potřebujete novou lyžařskou výstroj / výzbroj nebo potřebujete obnovit svoje současné lyžařské vybavení, můžete se porozhlédnou v těchto námi doporučovaných obchodech: Rock PointSportisimoHudy sport.