SNOWBOARDOVÉ TÁBORY – Rakousko, Alpy

Snowboardové táboryTermín/Cena
Popis Foto Vedoucí KamerafloatTyp rekreace: Lyžařské tábory / snowboardové tábory určené pro dobré lyžaře.
Stáří účastníků teenagers akce: 11-18 let.
Lokalita: Zell am See – Kaprun, Rakousko.
Reference: Ověřená lokalita se 100% zárukou dostatku sněhu. 138 km sjezdovek, 50 lanovek a vleků.
Podobně zaměřené tábory: Lyžařské tábory Roháče.

 

Přehled termínů

LYŽAŘSKÉ TÁBORY - ALPY
Kód táboraTermínCena Kč/€Volná místa
ZR1/20186.2. - 9.2.8.970 / 333více jak 9
ZR2/201813.2. - 16.2.8.970 / 333více jak 9

Poskytované slevy: předtermínová (10%), loňská (2%)

Snowboardové tábory

 

Informace k autobusové dopravě na snowboardové tábory

Praha (sraz 8:00 hodin / návrat 23:30 hodin): Ústřední autobusové nádraží Praha – Florenc, Praha 8, Křižíkova 4, číslo nástupiště bude uvedeno na infotabuli v odjezdové hale.
Brno (sraz 5:00 hodin / návrat 02:30 hodin): Staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand, ulice Benešova, nástupiště Student Agency.

 

Bližší informace k odjezdům z Brna

Místem odjezdu v Brně je autobusová zastávka linkového autobusu Student Agency na trase Brno – Praha a cestovní kancelář jej doporučuje těm klientům, kteří nemohou nebo nechtějí zahájit rekreaci na snowboardové tábory z odjezdového místa v Praze. Na tomto místě v Brně nejsou přítomni naši vedoucí a proto děti absolvují dopravu do Prahy na zodpovědnost svých rodičů. Děti z Moravy tedy pod dozorem rodičů nastoupí do linkového autobusu Student Agency v Brně a pohromadě dorazí do Prahy na autobusové nádraží Praha – Florenc. Přímo na nástupišti si je převezmou naši vedoucí, čímž děti zahájí rekreaci. Následně se pod dozorem vedoucích přemístí na jen o několik metrů vedle ležící nástupiště, ze kterého je vypravován autobus jedoucí již přímo do Rakouska. Autobusovou jízdenku na linku Student Agency tito klienti obdrží od cestovní kanceláře společně s cestovní smlouvou a ostatními legislativními náležitostmi.

Při návratu z rekreace proběhne doprava dětí z Moravy shodně jako při odjezdu, jen v opačném pořadí, přičemž děti ukončují rekreaci za dozoru vedoucích na ÚAN Praha – Florenc nastoupením do linkového autobusu Student Agency. Cestu do Brna opět absolvují na zodpovědnost svých rodičů. Za dopravu z Brna a zpět je účtován příplatek 420 Kč/os.