TÁBORY S AIRSOFTEM – víkendy v přírodě

Víkendové tábory s airsoftemPopisFotoVedoucíOdjezdyTábory s airsoftemTyp rekreace: Víkendové tábory s airsoftem
Stáří účastníků: 9-18 let
Lokalita: Hejnice, Jizerské hory
Reference: Tábory s airsoftem pořádáme od roku 2011.  Tyto víkendové airsoftcampy jsou velice populární.
Podobně zaměřené tábory: Airsoftové tábory, Paintballové tábory.

Karavanový tábor v Jizerských horách

Tábory s airsoftem

Víkendové tábory s airsoftem

Tábory s airsoftemMísto konání: Hejnice, okres Liberec.
Ubytování:
V karavanech na tábořišti pro 30 účastníků.
Strava: 4x denně včetně pitného režimu.
Doprava: Minibusem z Prahy nebo vlastní doprava přímo do Hejnic.
V ceně: Ubytování, strava, doprava, program, cestovní pojištění, zákonné pojištění CK, vedoucí.

Co není v ceně: Zbraň a střelivo. Zbraň i střelivo si lze přivézt svoje. Pokud nemáte, tak vám zbraň zapůjčíme za 170 Kč/den (340 Kč/víkend) a střelivo dodáme za 250 Kč/balení (5.000 kusů munice hmotnosti 0,20g nebo 4.000 kusů munice hmotnosti 0,25g).

Dárek k MDD pro VA3: Dort.
Dárek k Mikuláši pro VA6: Balení střeliva zdarma (5000ks 0,20g nebo 4000ks 0,25g).

 

O táboře

Na podzim roku 2011 vznikl při cestovní kanceláři Sindibád Airsoftový oddíl sdružující převážně děti a teenagery. Jeho členové pořádají 6x ročně víkendové výjezdy za airsoftovou hrou. Víkendové tábory s airsoftem jsou převážně dvoudenní (v případě podzimních prázdnin a státních svátků sloučených s víkendem pak až pětidenní). Začínají vždy poslední pracovní den večer (nejčastěji tedy v pátek) a končí opět večer poslední den volna (nejčastěji tedy v neděli). Akce se zúčastňuje cca 10-15 dětí, které jsou pod dozorem vedoucích.

Airsoftovou hrou stráví účastníci víkendu většinu svého času. Program jednotlivých dní je sestaven z postupně složitějších her přecházejících až do misí, při kterých plní jednotlivé týmy různě obtížné úkoly. Samozřejmě vždy se zbraní v ruce. Nový účastníci projdou školením týkajícím se údržby zbraní (čištění, rozebírání, skládání, manipulace) a školením týkajícím se vlastních her (správné a bezpečné chování při hrách, všeobecná bezpečnostní pravidla při airsoftu).

Na tábory s airsoftem tedy zveme všechny děti a teenagery, kteří v airsoftu našli zalíbení, avšak i ty, kteří nad tím teprve uvažují. Účastí na některé z těchto akcí získáte zcela jistě představu o airsoftu. V neposlední řadě si dobře zahrajete airsoft a strávíte aktivní prima víkend se svými vrstevníky zaručující plno nových zážitků.

Začátečníci se po absolvování víkendu lépe rozhodnou, zda je airsoft baví, zda chtějí ve hrách a misích pokračovat a případně se zúčastnit některého airsoftového tábora konaného v době letních prázdnin. Ti, kteří se airsoftu chtějí věnovat pravidelně a celoročně, mohou vstoupit do našeho airsoftového oddílu.

 

O airsoftových zbraních a oblečení

Je zapotřebí, aby si každý účastník dovezl airsoftovou zbraň a brýle či obličejovou masku. Kdo nemá vlastní zbraň, může si ji včetně příslušenství zapůjčit prostřednictvím naší kanceláře, která vše také na akci dopraví (dlouhou elektrickou zbraň, 2x akumulátor, 2x nabíječku, ochranné brýle). Střelivo je k zakoupení přímo na táboře v podstatě v neomezeném množství, stejně tak plyn v případě plynových zbraní.

Je dobré, aby každý účastník měl dvě baterie – jednu na dopoledne, druhou na odpoledne. Dále je třeba, aby baterie i nabíječky byly podepsané (např. samolepicí štítek nebo nesmazatelná fixa), čímž se předejte nechtěným záměnám. Airsoftové zbraně mohou být všech typů: manuální, plynové i elektrické.

Na hry doporučujeme vyčlenit starší oblečení. Barevně jsou pak nejvhodnější vojenské maskáče či jiné zelené, hnědé či černé oblečení. Oblečení na airsoft se tedy skládá z dlouhých kalhot, trička s dlouhým rukávem, mikiny-bundy či jiného svrchního oděvu, šátku na krk, lehkých rukavic, kšiltovky (otočená dozadu kryje krk) a vhodné obuvi (nejlépe kanad, pohorek či jiné kožené obuvi).

Pokud potřebujete novou airsoftovou výstroj / výzbroj nebo potřebujete obnovit svoje současné airsoftové vybavení, můžete se porozhlédnou v těchto námi doporučovaných obchodech: AirsoftgunsAirsoftshopMorriscz.

Tábory s airsoftem

Přehled termínů

Tábory s airsoftem

TERMÍNY TÁBORŮ
Kód táboraTermínDnyCenaVolno
VA1/2018 Velikonoce28.3.-2.4.52.970 10
VA2/2018 Majáles4.5.-6.5.21.670 10
VA3/2018 Oslava MDD1.6.-3.6.21.670 10
VA4/2018 Letní vzpomínka 27.9.-30.9.32.17010
VA5/2018 Podzimní prázdniny26.10.-30.10.42.570 10
VA6/2018 Mikuláš30.11.-2.12.21.670 10
V případě chladného počasí jsou karavany vytápěné. Odjezdová místa: Praha, Brno, Liberec, Hejnice (bližší info)

Na všechny akce je možný příspěvek odborů i platba na fakturu v plné výši ceny poukazu.
Dárky: MDD – dort, Mikuláš – balení střeliva. Slevy: vlastní doprava 200 Kč. Příplatky za dopravu: Brno 420 Kč.

 Tábory s airsoftem

Tábory s airsoftem

Co s sebou na víkendové tábory s airsoftem

Spacák, airsoftové oblečení nebo maskáče, dle počasí holínky nebo zimní boty (kdo má kanady nemusí), teplé domácí oblečení, spodní prádlo, ponožky, trička, svetr, dle počasí bundu nebo pláštěnku (airsoft se hraje i v případě sněžení), plavky (krytý Aquapark v Liberci), ručník, šátek, čepici, hygienické potřeby, hrneček, propisku, blok A5, baterku, kapesné, event. peníze na střelivo (250 Kč/víkend) či zbraň (170 Kč/den). Vše sbalit do jednoho batohu/krosny/kletru/kufru. Spacák a zbraň může být sbalena zvlášť. Zbraň musí být sbalena tak, aby nebyla vidět – jedná se o zbraně skupiny D.

Pokud vám chybí některé z potřebných tábornických věcí (spacák, obuv), nebo jste se rozhodli vaši zastaralou tábornickou či sportovní výbavu omladit, můžete navštívit tyto námi doporučované obchody se sportovním a tábornickým vybavením: Hudy sportSportisimoJUN shop.