Dětský tábor u moře – Okruh Evropou – EUROPARK

Dětský tábor u mořePopisVedoucíOdjezdyDětský tábor u mořeTyp rekreace: Dětský tábor u moře, u horských jezer, v aquaparcích a v Europarku.
Stáří účastníků: 13-18 let
Místa konání: Rakousko, Itálie, Švýcarsko,  Německo
Reference: Novinka roku 2017 – Dětský tábor u moře – Tábory v pohybu!
Podobně zaměřené tábory: Tábory ve Španělsku, Tábory v Bulharsku.

Wörgl, Benátky, Lago di Garde, Europark

Dětský tábor u moře

Dětský tábor u moře

Na dětský tábor u moře – okruh Evropou zajišťuje dopravu některý z našich busů. Podle potřeby buď autobus Isuzu Turquoise (32 sedadel, klima, video) nebo minibus Renault Master (18 sedadel, klima, video).

TERMÍNY TÁBORŮ
Ceny v Eurech: 715.
Odjezdová místa: Praha, Brno, Liberec, Plzeň (info)
Kód táboraTermínDnyCena KčVolná místa
EV1/201823.8.-30.8.818.570více jak 9

Příplatky za dopravu: Brno 420 Kč, Plzeň+Liberec 250 Kč.

Praha (sraz 10:00 hodin / návrat 19:00 hodin): Ústřední autobusové nádraží Praha – Florenc, Praha 8, Křižíkova 4. Číslo nástupiště bude uvedeno na infotabuli v odjezdové hale.

Brno (RegioJet)* (sraz 7:00 hodin / návrat 21:30 hodin): Staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand, ulice Benešova.

Liberec (RegioJet)* (sraz 6:40 hodin / návrat 22:15 hodin): Autobusové nádraží Liberec, zastávka linkového autobusu RegioJet.

Plzeň (RegioJet)* (sraz 7:30 hodin / návrat 22:00 hodin): Centrální autobusové nádraží Plzeň, zastávka linkového autobusu RegioJet.
 

 

* Informace k linkové dopravě RegioJet (Student Agency)

Místem odjezdu je vždy autobusová zastávka linkového autobusu RegioJet a cestovní kancelář jej doporučuje těm klientům, kteří nemohou nebo nechtějí zahájit rekreaci z Prahy. Na těchto  odjezdových místech nejsou přítomni naši vedoucí a proto děti absolvují dopravu do Prahy na zodpovědnost svých rodičů. Děti tedy pod dozorem rodičů nastoupí do linkového autobusu RegioJet, který je doveze do Prahy. Zde si je přímo na nástupišti převezmou naši vedoucí, čímž děti zahájí rekreaci. Následně se pod dozorem vedoucích přemístí na nástupiště Praha Florenc, ze kterého je vypravován autobus jedoucí již přímo do cílové destinace. Autobusovou jízdenku na linku RegioJet klienti obdrží od cestovní kanceláře společně s cestovní smlouvou a ostatními legislativními náležitostmi. Návrat probíhá stejně, přičemž děti ukončují rekreaci za dozoru vedoucích na nádraží Praha Florenc nastoupením do autobusu RegioJet a cestu domů absolvují na zodpovědnost svých rodičů. Za tuto obousměrnou dopravu je účtován příplatek.