FOTOGRAFICKÝ TÁBOR pro děti z Čech i Moravy

Fotografický táborPopisFotoVedoucíOdjezdyFotografický táborTyp rekreace: Fotografický tábor
Stáří účastníků: 10-18 let
Lokalita: Hejnice, Jizerské hory (děti z Moravy přivezeme naším minibusem) 
Reference: Fotografické tábory pořádány od roku 2014, vždy plně obsazený tábor.
Podobně zaměřené tábory: Výtvarné táboryTábory s angličtinou.

Karavanový tábor v Jizerských horách

Fotografický tábor

Fotografický tábor

Na fotografický tábor dopravují účastníky dva autobusy. Jeden na trase Praha – Liberec – Hejnice a druhý na trase Vysoké Mýto – Hradec Králové – Hejnice.

TERMÍNY TÁBORŮ
Odjezdová místa: Praha, Brno, Liberec, Hradec Králové, Vysoké Mýto (bližší info)
Kód táboraTermínDnyCena KčVolná místa
F1/20184.8.-11.8.84.380OBSAZENO

Sleva za vlastní dopravu do Hejnic 200 Kč. Příplatky za dopravu: Brno 420 Kč, H.Králové + V.Mýto 550 Kč.

Praha (sraz 13:00 hodin / návrat 12:15 hodin): Ústřední autobusové nádraží Praha – Florenc, Praha 8, Křižíkova 4. Číslo nástupiště bude uvedeno na infotabuli v odjezdové hale.

Hejnice (sraz 17:00 hodin / návrat 9:00 hodin): Hejnice (okres Liberec), parkoviště před základní školou v ulici Lázeňská. Toto místo je určeno pro děti s vlastní dopravou.

Liberec (sraz 15:15 hodin / návrat 10:30 hodin): Horní parkoviště autobusového nádraží Liberec v ulici Žitavská v blízkosti Vojenské zdravotní pojišťovny a vlakového nádraží.

Vysoké Mýto (sraz 12:45 hodin / návrat 12:45 hodin): Čerpací stanice SHELL umístěná na rychlostní komunikaci E442 na okraji Vysokého Mýta.

H.Králové (sraz 13:30 hodin / návrat 12:15 hodin): Sraz – čerpací stanice MOL ve směru z centra města, návrat – čerpací stanice MOL ve směru do centra města, umístěné v ulici Koutníkova na rychlostní komunikaci E442 .

Brno (RegioJet)* (sraz 10:00 hodin / návrat 15:30 hodin): Staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand, ulice Benešova, nástupiště RegioJet.

 

 

 

 

 

 

* Informace k linkové dopravě RegioJet (Student Agency)

Místem odjezdu je vždy autobusová zastávka linkového autobusu RegioJet a cestovní kancelář jej doporučuje těm klientům, kteří nemohou nebo nechtějí zahájit rekreaci z Prahy. Na těchto  odjezdových místech nejsou přítomni naši vedoucí a proto děti absolvují dopravu do Prahy na zodpovědnost svých rodičů. Děti tedy pod dozorem rodičů nastoupí do linkového autobusu RegioJet, který je doveze do Prahy. Zde si je přímo na nástupišti převezmou naši vedoucí, čímž děti zahájí rekreaci. Následně se pod dozorem vedoucích přemístí na nástupiště Praha Florenc, ze kterého je vypravován autobus jedoucí již přímo do cílové destinace. Autobusovou jízdenku na linku RegioJet klienti obdrží od cestovní kanceláře společně s cestovní smlouvou a ostatními legislativními náležitostmi. Návrat probíhá stejně, přičemž děti ukončují rekreaci za dozoru vedoucích na nádraží Praha Florenc nastoupením do autobusu RegioJet a cestu domů absolvují na zodpovědnost svých rodičů. Za tuto obousměrnou dopravu je účtován příplatek.