Home-Leto

previous arrow
next arrow
Slider
Dětské táboryDĚTSKÉ TÁBORY s CK SINDIBÁD

Cestovní kancelář SINDIBÁD pořádá letní i zimní dětské tábory v tuzemsku i v zahraničí. Naše dětské tábory jsou určeny nejen dětem, ale i teenagerům, tedy starším dětem ve věku až 18 let. Každý dětský tábor je pečlivě připraven a následně také doporučen pro určitou věkovou skupinu. Některé dětské tábory jsou interně rozděleny na oddíly dětské a oddíly teenagerů. U takovýchto táborů jsou děti ubytovány odděleně od teenagerů, mají odlišný program, jiné vedoucí a je jiný i přístup vedoucích ke svým svěřencům. Tento systém práce s dětmi a způsob organizování dětských táborů je ověřen několikaletou praxí. Cestovní kancelář Sindibád byla založena v roce 1991 a působí na českém trhu dodnes.

Nabídky zahraničních i tuzemských dětských táborů a rekreací pro teenagery jsou pojmenovány podle programové náplně a zařazeny do jednotlivých dětských prázdnin. Každá nabídka obsahuje popisnou část tábora včetně průvodních fotografií, termín konání jednotlivých táborových turnusů, autentické fotografie z předchozích akcí a přehled vedoucích účastnících se daného tábora a to včetně jejich věku a táborové pozice. Dětské tábory jsou taktéž zachyceny v několika tisícovém fotoarchívu, díky němuž si uděláte o táborech představu i vizuální.

Dalšími aktivitami cestovní kanceláře Sindibád je organizování školních výletů, škol v přírodě a to opět v tuzemsku i v zahraničí, lyžařských výcviků a individuálních pobytů pro skupiny. Samostatnou činností cestovní kanceláře Sindibád je pak tuzemská i zahraniční autobusová doprava. Klienty dopravujeme vlastními moderními vozidly vybavenými bezpečnostními pásy, klimatizací, videem, navigací.

Cestovní kancelář Sindibád je samozřejmě pojištěna proti insolvenci, podniká na základě platné koncesní listiny a spolupracuje se zkušenými sportovními lektory, zdravotníky a s proškolenými vedoucími především z řad pedagogů.

Dětské tábory

Tábory u moře v Chorvatsku

Dětské tábory

Perfektní tábory v přímořském letovisku Biograd na moru

Výtvarné dětské tábory

Dětské tábory

Pro mladé výtvarníky zkušené i začátečníky :-)

Tábory na koních

Dětské tábory

Tábory v sedle v krásné přírodě Jizerských hor

Airsoftové dětské tábory

Dětské tábory

Akční sindibádské airsoftové tábory

Tábory u moře ve Španělsku

Dětské tábory

Speciální tábor pro teenagery ve španělské Oropese

Sportovní dětské tábory

Dětské tábory

Přijeďte si zasportovat do Jizerských hor