TÁBORY U MOŘE V ITÁLII

Letní tábory u moře
Jak je to letos s tábory v Itálii

TÁBORY V ITÁLII

Vážení klienti,

v roce 2021 letní tábory u moře v Itálii nepořádáme. Rozhodli jsme se totiž i tuto destinaci zařadit do našeho nového systému nazvaného „Tábory nové generace“, který jsme v roce 2019 zavedli u táborů v Chorvatsku.

Tábory nové generace v chorvatské Istrii měly v předloňském i loňském roce opravdu nevídaný úspěch a proto je pro letošní rok doporučujeme všem z vás, kteří jste v minulých letech absolvovali tábory v Itálii. Tábory v Chorvatsku jsou vypsány po celou dobu letních prázdnin a splňují maximální požadavky na rychlou dopravu do přímořské destinace, kvalitní program a ubytování v zařízených přímořských areálech nabízejících sladkovodní bazén, sportoviště, obchody, občerstvení, restaurace, půjčovny kol, šlapadel, vodních skútrů…

Pojeďte si tedy letos vyzkoušet chorvatské Tábory nové generace. Napřesrok již budete moci s naší kanceláří zamířit opět do Itálie a to na italské „Tábory nové generace“ ;-)

V letošním roce 2021 s námi samozřejmě můžete vyjet i do jiných přímořských letovisek, například do Španělska (aparthotel, plná penze v restauraci, klimabus) či Bulharska (hotel, strava all-inclusive, letecky).

Tábory Nové generace v Chorvatsku