LETNÍ TÁBORY U MOŘE – ITÁLIE

Letní tábory u moře Itálie

Letní tábory u moře v Itálii

Vážení klienti,
v roce 2020 letní tábory u moře v Itálii nepořádáme. Rozhodli jsme se totiž i tuto destinaci zařadit do našeho nového systému nazvaného „Tábory nové generace“, který jsme v roce 2019 zavedli u táborů v Chorvatsku.

Tábory nové generace v chorvatské Istrii měli v loňském roce opravdu nevídaný úspěch a proto je pro letošní rok doporučujeme všem z vás, kteří jste v minulých letech absolvovali tábory v Itálii. Tábory v Chorvatsku jsou vypsány po celou dobu letních prázdnin a splňují maximální požadavky na rychlou dopravu do přímořské destinace, kvalitní program a ubytování v zařízených přímořských areálech nabízejících sladkovodní bazén, sportoviště, obchody, občerstvení, restaurace, půjčovny kol, šlapadel, vodních skútrů…

Pojeďte si tedy letos vyzkoušet chorvatské Tábory nové generace. Napřesrok již budete moci s naší kanceláří zamířit opět do Itálie a to na italské „Tábory nové generace“ ;-)

V letošním roce 2020 s námi samozřejmě můžete vyjet i do jiných přímořských letovisek, například do Španělska (aparthotel, plná penze v restauraci, klimabus), Bulharska (hotel, strava all-inclusive, letecky) či Černé Hory (apartmány, česká kuchyně, klimabus).


Tábory Nové generace v Chorvatsku