TÁBORY U MOŘE V CHORVATSKU

Tábor Chorvatsko
Popis Foto Vedoucí Odjezdy Areály

Areál 1 Areál 2
Fotografie a videa táborových areálů

TÁBOR U MOŘE CHORVATSKO

Základní informace

Typ rekreace: Tábor Chorvatsko pro děti i teenagery / Dětská zahraniční rekreace
Počet účastníků: 23 dětí + 3 vedoucí
Stáří účastníků: 7-18 let
Místo konání: Chorvatsko, poloostrov Istrie
Ubytování: Letní domky v přímořském areálu s recepcí, bazénem s lehátky, sportovištěm, dětským koutkem, vlastní pláží, restaurací, obchodem, Wifi. Domky mají 1-2 ložnice, obývací pokoj s TV, kuchyňský kout s lednicí, sociální zařízení, terasu s posezením
Strava: Plná penze včetně nápojů. Jídlo se podává přímo na penzionu, česká kuchyně
Doprava: Moderní autobus (klimatizace, video, tmavá okna)
V ceně: Ubytování, strava včetně nápojů, doprava, vedoucí, program, cestovní pojištění, pojištění CK
Co není v ceně: Výlety, připojištění stornopoplatků, připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky), povinné místní poplatky (děti do 12-ti let 42 Kč/osobu/den, nad 12 let 57 Kč/osobu/den), jídlo a pití do autobusu na cestu do Chorvatska a zpět

Reference: Tábor u moře v Chorvatsku pořádáme od roku 1998. Od roku 2019 s novou koncepcí „Tábory nové generace“.
Podobně zaměřené tábory: Trendy tábory, Sportovní tábory, Horolezecké tábory
Prémie: Každý dosavadní účastník, který s sebou na tábor vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), která s CK Sindibád ještě nikde nebyla, získá od nás jako prémii „Táborové fotoalbum“.

Areál Savudrija Plava Laguna*** se nachází nedaleko města Savudrija v malebné oblasti s borovými lesy a bohatou středomořskou vegetací. Ubytování nabízí v jedno či dvoupatrových letních domcích / apartmánech s balkonem nebo terasou. K dispozici je velký sladkovodní bazén s lehátky, samoobslužná restaurace, sportoviště, animační programy, večerní hudba. Pro mladší děti je v areálu vnitřní dětský koutek a venkovní hřiště s houpačkami, prolézačkami a dalšími atrakcemi. Pro starší pak například beach volejbalové hřiště, basketbalové koše, prostorná restaurace.

V roce 2019 nově koncipované tábory. Skvěle vybavené přímořské areály!

TÁBOR U MOŘE CHORVATSKO

Fotogalerie areálu HR1-HR3 a HR6

Jednou z podmínek táborů Nové generace, které jsme do naší nabídky začali zavádět v roce 2019, je maximální informovanost rodičů i dětí o táborovém prostředí. Jelikož tábory v Chorvatsku jsou zařazeny do skupiny Táborů nové generace, vznikla tato webová stránka. Na ní tedy naleznete autentické fotografie konkrétního přímořského areálu. Zde umístěné fotografie vždy zachycují vnitřní prostory ubytování a jejich vybavenost. Jsou zde fotografie nejbližšího i vzdálenějšího okolí ubytování, kolonád a občanské vybavenosti. Fotografie dále zachycují možné sportovní aktivity, sportoviště a další vyžití v nejbližším okolí. Samozřejmě zde naleznete i fotografie pláží a jejich vybavenosti.

Věříme, že tyto fotografie areálů, včetně videa umístěného pod nimi, výrazně přispějí k vaší dobré představě o prostředí a možnostech tohoto tábora. Svojí představu o táboře můžete vylepšit tím, že si prohlédnete i druhou fotogalerii – táborovou. Druhá fotogalerie obsahuje autentické záběry z táborů konaných v předchozích letech včetně uskutečněných výletů. Táborovou galerii obsahují všechny naše tábory. Proto neváhejte a projděte i tyto ostatní fotogalerie.

Istrie

TÁBOR U MOŘE CHORVATSKO

Video areálu HR1-HR3 a HR6