TRENDY TÁBORY pro děti z Čech i Moravy

Trendy tábory v ČR

TRENDY TÁBORY NOVÉ GENERACE

Typ rekreace: Trendy tábory v ČR hotelového stylu pro děti i teenagery
Stáří účastníků: 7-18 let
Místo konání: Jičínsko, Český ráj
Reference: Novinka letošního roku určená nejen jako vhodná alternativa pro klienty, kteří nemohou nebo netouží vycestovat do zahraničí.
Podobně zaměřené tábory: Tábory u moře v Chorvatsku, Sportovní tábory, Výtvarné tábory.

Popis ve zkratce: Tábor se koná v atraktivním prostředí hotelového areálu v CHKO Český ráj. Je určen pro náročnější klienty, kteří chtějí společně se svými vrstevníky strávit prázdniny aktivním odpočinkem. Trendy tábory v ČR jsou koncipované podobně jako zahraniční akce, při výběru lokality jsme kladli důraz na bezpečnost dětí, možnost využití bazénu, sportovišť a dalšího venkovního i vnitřního zázemí vhodného pro nejrůznější táborové aktivity. Nedílnou součástí programu jsou také zážitkové výlety, které se nabízejí v pohodlné dojezdové vzdálenosti od hotelu.

V roce 2020 nově koncipované tuzemské tábory. Skvěle vybavený hotelový areál.


TRENDY TÁBORY V ČR V ČESKÉM RÁJI

Dopravu do Českého ráje zajišťuje moderní zcela nový autobus naší kanceláře. Vozidlo má dvouzónovou klimatizaci, posuvná sedadla do uličky, sklopná opěradla sedadel, přehrávač hudby/filmů, 3x monitor. USB zásuvku/osvětlení/reproduktor u každého sedadla, mikrofon, navigaci, tmavá okna. Autobus byl vyroben v roce 2019 a naše CK je prvním majitelem. Autobus má samozřejmě uzavřené povinné ručení i havarijní pojištění. Havarijní pojištění obsahuje i asistenční služby pro cestující v případě poruchy vozidla, jako je například ubytování cestujících po dobu čekání na náhradní autobus. Snahou naší kanceláře je vždy maximalizace hladkého, bezpečného a pohodového průběhu tábora.

Přehled termínů

Na tyto tábory je možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: předtermínová 10%, hromadná 5%, sloučené termíny 1.200 Kč, vlastní doprava 200 Kč. Příplatek za dopravu z Brna 420 Kč.

Kód táboraTermínDnyCena KčVolná místa
TD1/20214.7.-11.7.87.980více než 9
TD2/202111.7.-18.7.87.980více než 9
TD3/202118.7.-25.7.87.980více než 9
TD4/202125.7.-1.8.87.980více než 9
Odjezdy: Praha, Brno, Železnice u Jičína

Místa odjezdů – Trendy tábory ČR

Praha (sraz 13:30 hodin / návrat 11:30 hodin): Ústřední autobusové nádraží Praha – Florenc, Praha 8, Křižíkova 4. Číslo nástupiště bude uvedeno na infotabuli v odjezdové hale. GPS: 50.089990, 14.439353

Železnice u Jičína (sraz 16:00 hodin / návrat 9:30 hodin), parkoviště u hotelu Prostření mlýn. Toto místo odjezdu je určeno pro klienty s vlastní dopravou. GPS: 50.4605939N, 15.3648808E.

Z Moravy RegioJetem do Prahy

Brno (sraz 9:00 hodin / návrat 14:55 hodin): Staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand, ulice Benešova, nástupiště RegioJet.  Na tomto  odjezdovém místě nejsou přítomni naši vedoucí a proto děti absolvují dopravu do Prahy na zodpovědnost svých rodičů. Děti tedy pod dozorem rodičů nastoupí do linkového autobusu RegioJet, který je doveze do Prahy na autobusové nádraží Florenc. Zde si je přímo na nástupišti převezmou naši vedoucí, čímž děti zahájí rekreaci. Následně se pod dozorem vedoucích přemístí na odjezdové místo Praha – Opatov, ze kterého je vypravován autobus jedoucí již přímo do cílové destinace. Autobusovou jízdenku na linku RegioJet klienti obdrží od cestovní kanceláře společně s cestovní smlouvou a ostatními legislativními náležitostmi. Návrat probíhá stejně, přičemž děti ukončují rekreaci za dozoru vedoucích na nádraží Praha Florenc nastoupením do autobusu RegioJet. Cestu domů absolvují na zodpovědnost svých rodičů. Za tuto obousměrnou dopravu je účtován příplatek. GPS: 49.193842, 16.613997

Mapky odjezdů


Zavazadla

Dovolujeme si připomenout, že pokud není v propozicích k dané akci uvedeno jinak, mohou si účastníci vzít s sebou do autobusu pouze jedno hlavní zavazadlo a jedno zavazadlo příruční. Tyto limity jsou stanoveny především kvůli nepřetěžování autobusů, tedy v zájmu bezpečnosti dopravy. K těmto dvěma základním zavazadlům (hlavní, příruční) je samozřejmě možno přibalit speciální zavazadlo pro danou rekreaci (spacák, airsoftová zbraň, přilba).

Co s sebou na Trendy tábory ČR

• Hlavní zavazadlo: kufr o max hmotnosti 15 kg (z důvodu skladnosti nebrat batoh): trika, kraťasy, ručníky, plavky, spodní prádlo, sportovní oblečení, oblečení do města (diskotéka, kino, nákupy), domácí obuv, hygienické potřeby, sluneční brýle, opalovací krém s OF min 15, krém či mléko po opalování, pokrývka hlavy, psací potřeby, baterka, kapesné cca 500 – 1500 Kč (příp. peníze na výlety, pokud nejsou objednány předem), kniha na čtení či oblíbená společenská hra nebo karty.

• Příruční zavazadlo (malý batoh či taška, která se vejde do držáku nad sedačkami): uzavíratelná lahev s pitím a zábava na cestu.

Pokud vám chybí na Trendy tábory ČR některá z potřebných sportovních potřeb či nějaké oblečení, nebo jste se rozhodli vaši zastaralou cestovní výbavu omladit, můžete navštívit tyto námi doporučované obchody se sportovním vybavením: SportisimoDecathlonHudy sport.


O Trendy táborech v tuzemsku stručně a přehledně

 • Ubytování
  • atraktivní lokalita v oblasti Českého ráje na dohled od Prachovských skal
  • hotel*** s recepcí a vlastní restaurací
  • dvou až čtyřlůžkové pokoje se sociálním zařízením a TV
  • venkovní bazén s lehátky a slunečníky
  • travnaté hřiště na kopanou přímo v areálu
  • společenská místnost s kulečníkem a stolním tenisem
  • pískové hřiště na plážový volejbal přímo v areálu
  • zatravněné plochy pro slunění a hry
  • zastíněné plochy pro redukci slunění a hry
  • wi-fi v prostorách recepce a restaurace
 • Strava
  • plná penze v hotelové restauraci
  • snídaně formou bufetu
  • celodenní pitný režim
 • Doprava
  • nový moderní klimatizovaný autobus pro 27 osob
  • autobus k dispozici jen pro sindibádský tábor (bez cizích cestujících)
  • cesta z Prahy necelé 2 hodiny   
  • trpěliví řidiči se zkušenostmi s dětskými tábory
  • majitelem i provozovatelem autobusu je CK Sindibád

Co dalšího byste měli vědět

Každý dosavadní účastník, který s sebou na tábor vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), která s CK Sindibád ještě nikde nebyla, získá prémii – ALBUM FOTOGRAFIÍ z průběhu tábora. Dosavadním klientem se rozumí ten, kdo byl alespoň jednou na jakékoliv akci CK Sindibád. Kdo prémii nezíská, může si ji zakoupit za 100,- Kč. Album obsahuje fotografie ze všech turnusů prázdnin, tedy několik stovek fotografií. Proto jej kancelář zasílá klientům až po ukončení prázdnin, nikoliv po ukončení turnusu.