TRENDY TÁBORY pro děti z Čech i Moravy

Tábory ČR
Popis Foto Vedoucí Odjezdy
Odjezdy na tábory (místo, datum, čas)

TRENDY TÁBORY V ČR

Základní informace

Typ rekreace: Trendy tábory v ČR hotelového stylu pro děti i teenagery / Dětská tuzemská rekreace
Počet účastníků: 24 dětí + 3 vedoucí
Stáří účastníků
7-18 let
Místo konání: 
Jičínsko, Chráněná krajinná oblast Český ráj
Ubytování: 
V hotelovém*** komplexu „Prostřední mlýn“, bazén s lehátky, sportoviště, Wifi
Strava: 
4× denně včetně pitného režimu, jídlo se podává přímo v hotelové restauraci, snídaně bufetovou formou
Doprava: 
Autobusem z Prahy, Brna nebo vlastní doprava přímo do Jičína
V ceně:
 Ubytování, strava, doprava, program, vedoucí, cestovní pojištění, zákonné pojištění CK
Co není v ceně: 
Výlety, připojištění stornopoplatků, připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky), povinné rekreační poplatky (děti do 12-ti let 55 Kč/osobu/den, nad 12 let 80 Kč/osobu/den)

Reference: Novinka letošního roku určená nejen jako vhodná alternativa pro klienty, kteří nemohou nebo netouží vycestovat do zahraničí.
Podobně zaměřené tábory: Tábory u moře v Chorvatsku, Sportovní tábory, Výtvarné tábory.
Prémie: Každý dosavadní účastník, který s sebou na tábor vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), která s CK Sindibád ještě nikde nebyla, získá od nás jako prémii „Táborové fotoalbum“.

V roce 2020 nově koncipované tuzemské tábory. Skvěle vybavený hotelový areál.

TRENDY TÁBORY V ČR

Odjezdové informace

Dopravu do Českého ráje zajišťuje moderní autobus naší kanceláře. Vozidlo má dvouzónovou klimatizaci, posuvná sedadla do uličky, sklopná opěradla sedadel, přehrávač hudby/filmů, 3x monitor. USB zásuvku/osvětlení/reproduktor u každého sedadla, mikrofon, navigaci, tmavá okna. Autobus byl vyroben v roce 2019 a naše CK je prvním majitelem. Autobus má samozřejmě uzavřené povinné ručení i havarijní pojištění. Havarijní pojištění obsahuje i asistenční služby pro cestující v případě poruchy vozidla, jako je například ubytování cestujících po dobu čekání na náhradní autobus. Snahou naší kanceláře je vždy maximalizace hladkého, bezpečného a pohodového průběhu tábora.

Odjezdové místo Praha

Praha (sraz 13:30 hodin / návrat 11:30 hodin): Ústřední autobusové nádraží Praha – Florenc, Praha 8, Křižíkova 4. Číslo nástupiště bude uvedeno na infotabuli v odjezdové hale. GPS: 50.089990, 14.439353

Odjezdové místo Praha
Odjezdové místo Praha

Odjezdové místo Železnice u Jičína

Železnice u Jičína (sraz 16:00 hodin / návrat 9:30 hodin): Parkoviště u hotelu Prostření mlýn. Toto místo odjezdu je určeno pro klienty s vlastní dopravou. GPS: 50.4605939N, 15.3648808E.

Odjezdové místo Železnice u Jičína
Odjezdové místo Železnice u Jičína

Odjezdové místo Brno

Brno (sraz 9:00 hodin / návrat 14:55 hodin): Staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand, ulice Benešova, nástupiště RegioJet.  Na tomto  odjezdovém místě nejsou přítomni naši vedoucí a proto děti absolvují dopravu do Prahy na zodpovědnost svých rodičů. Děti tedy pod dozorem rodičů nastoupí do linkového autobusu RegioJet, který je doveze do Prahy na autobusové nádraží Florenc. Zde si je přímo na nástupišti převezmou naši vedoucí, čímž děti zahájí rekreaci. Následně se pod dozorem vedoucích přemístí na odjezdové místo Praha – Opatov, ze kterého je vypravován autobus jedoucí již přímo do cílové destinace. Autobusovou jízdenku na linku RegioJet klienti obdrží od cestovní kanceláře společně s cestovní smlouvou a ostatními legislativními náležitostmi. Návrat probíhá stejně, přičemž děti ukončují rekreaci za dozoru vedoucích na nádraží Praha Florenc nastoupením do autobusu RegioJet. Cestu domů absolvují na zodpovědnost svých rodičů. Za tuto obousměrnou dopravu je účtován příplatek. GPS: 49.193842, 16.613997

Odjezdové místo Brno
Odjezdové místo Brno

TRENDY TÁBORY V ČR

Cenové informace

Kód táboraTermínDnyCena KčVolná místa
TD1/20214.7.-11.7.87.980OBSAZENO
TD2/202111.7.-18.7.87.980OBSAZENO
TD3/202118.7.-25.7.87.980OBSAZENO
TD4/202125.7.-1.8.87.980OBSAZENO
Odjezdy: Praha, Brno, Železnice u Jičína
Přihláška na dětský tábor

Na tyto tábory je možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: předtermínová 10%, hromadná 5%, sloučené termíny 1.200 Kč, vlastní doprava 200 Kč. Příplatek za dopravu z Brna 420 Kč.

TRENDY TÁBORY V ČR

Další informace

Zavazadla

Dovolujeme si připomenout, že pokud není v propozicích k dané akci uvedeno jinak, mohou si účastníci vzít s sebou do autobusu pouze jedno hlavní zavazadlo a jedno zavazadlo příruční. Tyto limity jsou stanoveny především kvůli nepřetěžování autobusů, tedy v zájmu bezpečnosti dopravy. K těmto dvěma základním zavazadlům (hlavní, příruční) je samozřejmě možno přibalit speciální zavazadlo pro danou rekreaci (spacák, airsoftová zbraň, přilba).

Co s sebou

• Hlavní zavazadlo: kufr o max hmotnosti 15 kg (z důvodu skladnosti nebrat batoh): trika, kraťasy, ručníky, plavky, spodní prádlo, sportovní oblečení, oblečení do města (diskotéka, kino, nákupy), domácí obuv, hygienické potřeby, sluneční brýle, opalovací krém s OF min 15, krém či mléko po opalování, pokrývka hlavy, psací potřeby, baterka, kapesné cca 500 – 1500 Kč (příp. peníze na výlety, pokud nejsou objednány předem), kniha na čtení či oblíbená společenská hra nebo karty.

• Příruční zavazadlo (malý batoh či taška, která se vejde do držáku nad sedačkami): uzavíratelná lahev s pitím a zábava na cestu.

Pokud vám chybí na Trendy tábory ČR některá z potřebných sportovních potřeb či nějaké oblečení, nebo jste se rozhodli vaši zastaralou cestovní výbavu omladit, můžete navštívit tyto námi doporučované obchody se sportovním vybavením: SportisimoDecathlonHudy sport.