TRENDY TÁBORY pro děti z Čech i Moravy

top tábory
Popis Foto Vedoucí Odjezdy
Top tábory: Vedoucí a instruktoři na táboře

TOP TÁBORY

Základní informace

Typ rekreace: Top tábory hotelového stylu pro děti i teenagery
Počet účastníků: 24 dětí + 3 vedoucí
Stáří účastníků
7-18 let
Místo konání: 
Jičínsko, Chráněná krajinná oblast Český ráj
Ubytování: 
V hotelovém*** komplexu „Prostřední mlýn“, bazén s lehátky, sportoviště, Wifi
Strava: 
Celodenní stravování včetně pitného režimu, jídlo se podává přímo v hotelové restauraci, snídaně bufetovou formou
Doprava: 
Autobusem z Prahy, Brna nebo vlastní doprava přímo do Jičína
V ceně:
 Ubytování, strava, doprava, program, vedoucí, cestovní pojištění
Co není v ceně: 
Výlety, připojištění stornopoplatků, připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky), povinné rekreační poplatky (děti do 12-ti let 55 Kč/osobu/den, nad 12 let 80 Kč/osobu/den)

Reference: Novinka letošního roku určená nejen jako vhodná alternativa pro účastníky, kteří nemohou nebo netouží vycestovat do zahraničí.
Podobně zaměřené tábory: Tábory u moře v Chorvatsku, Sportovní tábory, Výtvarné tábory.
Prémie: Každý dosavadní účastník, který s sebou na tábor vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), která se společností SINDIBÁD ještě nikde nebyla, získá od nás jako prémii „Táborové fotoalbum“.

Bazén, sportoviště, zahrada – skvěle vybavený hotelový areál.

Dětské tábory >>

TOP TÁBORY

Informace o vedoucích

Naše mnohaleté zkušenosti nám říkají, jaké osobní vlastnosti má mít dobrý táborový vedoucí. Vedoucí musí být zapálený pro věc jako takovou, tedy pro táborový život. Vedoucí musí být ale zapálený i pro tematickou náplň tábora, tedy pro hlavní činnost, kterou se konkrétní tábor zabývá (airsoft, počítače, výtvarka, cyklo, military, koně…). Jen nadšení pro hlavní táborovou činnost však nestačí, vedoucí musí být i znalý věci, musí mít zkušenosti s danou činností, aby byl pro tábor přínosem. Souhrnem lze říci, že základními vlastnostmi je ochota pracovat pro táborový kolektiv a odborná znalost v oblasti hlavní táborové činnosti. Kromě těchto dvou, z našeho pohledu klíčových vlastností, musí mít táborový vedoucí další důležité vlastnosti. Musí být organizačně schopný, mít přirozenou autoritu, umět promluvit ke kolektivu, být vnímavý k potřebám či problémům dětí. V neposlední řadě musí být týmovým hráčem, tedy nadřadit potřeby kolektivu nad svými osobními potřebami.

A jak docilujeme toho, že naši vedoucí oplývají těmito vlastnostmi? V prvé řadě upřednostňujeme vedoucí z řad bývalých dětí. Tito vedoucí mají osobní zkušenost s prostředím tábora, vědí jak to na táboře „chodí“, konkrétní tábor je baví a byli svými vedoucími formováni v duchu táborového kamarádství. Avšak navzdory všem těmto kladům procházejí tito vedoucí, stejně jako vedoucí noví, vstupními pohovory v naší kanceláři a školením zakončeným speciálně sestavenými testy pro táborové vedoucí. Noví vedoucí nám navíc dokládají praxi v oblasti práce s dětmi, reference z předchozích dětských táborů a účastní se předsezonního víkendového soustředění probíhajícího přímo na tábořišti.

Táborové motto

Staré táborové pravidlo říká, že spokojenost dětí závisí z jedné třetiny na jídle, z jedné třetiny na počasí a z jedné třetiny na táborových vedoucích. Jsme si vědomi této skutečnosti 🙂

TOP TÁBORY

Cenové informace

Kód táboraTermínCenaVolná místa
TD1/202314.7.-21.7.7.980více jak 9
TD2/202321.8.-28.8.7.980více jak 9

Další informace k odjezdům >>

Přihláška na tábor
Pojďme na to 🙂

Na tyto tábory je možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: předtermínová 10%, klubová 10%, opakovaná 3-18%, hromadná 5%, vlastní doprava 200 Kč. Příplatek za dopravu z Brna 420 Kč (na tomto odjezdovém místě nejsou přítomni naši vedoucí, jedná se o linkovou dopravu RegioJet).

Vstupte do Klubu Sindibád a hned na první tábor obdržíte slevu 10%