ZAHRANIČNÍ TÁBOR U MOŘE – BULHARSKO

Zahraniční tábor
Popis Foto Vedoucí Odjezdy

Typ rekreace:  Zahraniční tábor u moře LETECKY ALL INCLUSIVE !
Stáří účastníků:
 7-18 let
Místo konání: Bulharsko, Zlaté písky. Nejzábavnější a nejlépe vybavené přímořské letovisko Bulharska.
Reference: Zahraniční tábor u moře v Bulharsku pořádáme od roku 2015. Jedná se o naprosto jedinečný pobyt.
Podobně zaměřené tábory: Tábory v Chorvatsku, Tábory ve Španělsku.

Letecky na Zlaté písky!


Zahraniční tábor u moře

Letecky z Prahy z letiště Václava Havla.
Cesta tam trvá 3,5 hodiny, cesta zpět 5,5 hodiny s mezipřistáním ve Vídni.

Přehled termínů

Na tyto tábory je možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: předtermínová 10%, hromadná 5%. 

Kód táboraTermínDnyCena KčVolná místa
Odlet: Letiště Praha
B1/20201.-8.8.819.970více než 9
B2/20201.-13.8.1326.970více než 9

Místo odletu

Letiště Praha (sraz 6:00 hodin / návrat 18:30 hodin): Letiště Václava Havla Praha, K letišti 1019/6, 161 00 Praha-Ruzyně. GPS: 50°5’54.51″N 14°17’12.52″E

Zavazadla

Dovolujeme si připomenout, že pokud není v propozicích k dané akci uvedeno jinak, mohou si účastníci vzít s sebou do autobusu pouze jedno hlavní zavazadlo o maximální hmotnosti 15 kg s maximálními rozměry 65 x 40 x 25 cm (případně jiné rozměry avšak objem maximálně 65 litrů). A jedno zavazadlo příruční o maximální hmotnosti 10 kg s maximálními rozměry 45 x 30 x 25 cm (případně jiné rozměry avšak objem maximálně 30 litrů). Tyto limity jsou stanoveny především kvůli nepřetěžování autobusů, tedy v zájmu bezpečnosti dopravy. V případě nedodržení maximálních limitů zavazadel může být účastník ze zájezdu vyloučen. 

Co s sebou na zahraniční tábor u moře

Trika, kraťasy, plavky, spodní prádlo, oblečení do města. Sluneční brýle, krém na opalování s OF min 15, krém po opalování, Panthenol, pokrývku hlavy. Podložku na pláž, řidičský průkaz na vodní skútry (stačí na malé moto). Kapesné cca 40-60 € (+ peníze na výlety, pokud nejsou objednány předem).

Pokud vám chybí některá z potřebných sportovních potřeb či nějaké oblečení, nebo jste se rozhodli vaši zastaralou cestovní výbavu omladit, můžete navštívit tyto námi doporučované obchody se sportovním vybavením: SportisimoDecathlonHudy sport.

• Malý batoh či taška: Příruční zavazadlo, které se vejde do poličky nad sedačkami: platný cestovní pas, jídlo na cestu a pití na cestu. Hygienické potřeby, malý ručník, lehkou mikinu či svetr, karty, knížku.
Váhový limit se u jednotlivých aerolinek liší a je potřeba si před cestou podmínky ověřit. Lehčí zavazadlo můžete mít v ekonomické třídě. Obecně platí, že taška nebo kufr, které chcete mít za letu u sebe, by neměly vážit víc než 5–10 kg. Při měření vaší tašky nebo kufru zahrňte všechny přesahy konstrukce, tedy včetně koleček a držáku. Velikost se při odbavení na letišti přísně kontroluje.