ZAHRANIČNÍ TÁBOR U MOŘE – BULHARSKO

Zahraniční tábor v BulharskuPopisFotoVedoucíOdjezdyZahraniční táborTyp rekreace:  Zahraniční tábor u moře ALL-INCLUSIVE !
Stáří účastníků:
 7-18 let
Místo konání: Bulharsko, Zlaté písky, nejzábavnější a nejlépe vybavené přímořské letovisko Bulharska.
Reference: Zahraniční tábor u moře v Bulharsku pořádáme od roku 2015. Jedná se o naprosto jedinečný pobyt.
Podobně zaměřené tábory: Tábory v Černé Hoře, Tábory ve Španělsku.

Klimatizovaný hotel s ALL-INCLUSIV

Zahraniční tábor u moře

Zahraniční tábor u moře

Na zahraniční tábor do bulharských Zlatých písků zajišťuje dopravu některý z našich busů. Podle potřeby buď autobus Isuzu Turquoise (32 sedadel, klima, video) nebo minibus Renault Master (18 sedadel, klima, video).

TERMÍNY TÁBORŮ
Ceny v Eurech: 615.
Odjezdová místa: Praha, Brno, Bratislava, Plzeň, Liberec (info)
Kód táboraTermínDnyCena KčVolná místa
B1/20181.-10.8.1015.980OBSAZENO

Příplatky za dopravu: Plzeň+Liberec 250 Kč.

Praha (sraz 8:30 hodin / návrat 12:00 hodin): Ústřední autobusové nádraží Praha – Florenc, Praha 8, Křižíkova 4. Číslo nástupiště bude uvedeno na infotabuli v odjezdové hale.

Brno (sraz 11:30 hodin / návrat 9:00 hodin): Čerpací stanice OMV na dálnici D2 (komunikace E65) směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).

Bratislava (sraz 13:00 hodin / návrat 7:30 hodin): Čerpací stanice OMV (Jarovce) na dálnici D2 (komunikace E65) vždy ve směru jízdy. Poslední čerpací stanice před hranicemi s Maďarskem.

Liberec (RegioJet)* (sraz 5:40 hodin / návrat 15:15 hodin): Autobusové nádraží Liberec, zastávka linkového autobusu RegioJet.

Plzeň (RegioJet)* (sraz 6:00 hodin / návrat 15:00 hodin): Centrální autobusové nádraží Plzeň, zastávka linkového autobusu RegioJet.

 

 

 

* Informace k linkové dopravě RegioJet (Student Agency)

Místem odjezdu je vždy autobusová zastávka linkového autobusu RegioJet a cestovní kancelář jej doporučuje těm klientům, kteří nemohou nebo nechtějí zahájit rekreaci z Prahy. Na těchto  odjezdových místech nejsou přítomni naši vedoucí a proto děti absolvují dopravu do Prahy na zodpovědnost svých rodičů. Děti tedy pod dozorem rodičů nastoupí do linkového autobusu RegioJet, který je doveze do Prahy. Zde si je přímo na nástupišti převezmou naši vedoucí, čímž děti zahájí rekreaci. Následně se pod dozorem vedoucích přemístí na nástupiště Praha Florenc, ze kterého je vypravován autobus jedoucí již přímo do cílové destinace. Autobusovou jízdenku na linku RegioJet klienti obdrží od cestovní kanceláře společně s cestovní smlouvou a ostatními legislativními náležitostmi. Návrat probíhá stejně, přičemž děti ukončují rekreaci za dozoru vedoucích na nádraží Praha Florenc nastoupením do autobusu RegioJet a cestu domů absolvují na zodpovědnost svých rodičů. Za tuto obousměrnou dopravu je účtován příplatek.