ZAHRANIČNÍ TÁBOR U MOŘE – BULHARSKO

Zahraniční tábor
Popis Foto Vedoucí Odjezdy

Typ rekreace:  Zahraniční tábor u moře ALL INCLUSIVE !
Stáří účastníků:
 7-18 let
Místo konání: Bulharsko, Zlaté písky. Nejzábavnější a nejlépe vybavené přímořské letovisko Bulharska.
Reference: Zahraniční tábor u moře v Bulharsku pořádáme od roku 2015. Jedná se o naprosto jedinečný pobyt.
Podobně zaměřené tábory: Tábory v Černé Hoře, Tábory ve Španělsku.

V roce 2019 tábor o 3.500 Kč levnější. Skvělá cena!


Zahraniční tábor u moře

Dopravu zajišťuje moderní zcela nový autobus naší kanceláře. Vozidlo má dvouzónovou klimatizaci, posuvná sedadla do uličky, sklopná opěradla sedadel, přehrávač hudby/filmů, 3x monitor, USB zásuvku/osvětlení/reproduktor u každého sedadla, mikrofon, navigaci, tmavá okna. Autobus byl vyroben v roce 2019. Naše CK je prvním majitelem, samozřejmě má uzavřené povinné ručení i havarijní pojištění. Havarijní pojištění obsahuje i asistenční služby pro cestující v případě poruchy vozidla, jako je například ubytování cestujících po dobu čekání na náhradní autobus. Snahou naší kanceláře je vždy maximalizace hladkého, bezpečného a pohodového průběhu tábora.

Přehled termínů

Na tyto tábory je možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: předtermínová 10%, hromadná 5%. 

Kód táboraTermínDnyCena KčVolná místa
Odjezdy: Praha, Brno, Bratislava
B1/201914.-23.8.1012.470OBSAZENO

Místa odjezdů

Praha (sraz 13:30 hodin / návrat 10:00 hodin): Ústřední autobusové nádraží Praha – Florenc, Praha 8, Křižíkova 4. Číslo nástupiště bude uvedeno na infotabuli v odjezdové hale. GPS: 50.090032, 14.439417

Brno (sraz 16:30 hodin / návrat 7:00 hodin): Čerpací stanice OMV na dálnici D2 (komunikace E65) směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea). GPS: 49.153568, 16.629376.

Bratislava (sraz 18:00 hodin / návrat 5:30 hodin): Čerpací stanice OMV (Jarovce) na dálnici D2 (komunikace E65) vždy ve směru jízdy. Poslední čerpací stanice před hranicemi s Maďarskem. GPS: 48.091453, 17.097961 / 48.086826, 17.099792

Mapky odjezdů na zahraniční tábor u moře


Zavazadla

Dovolujeme si připomenout, že pokud není v propozicích k dané akci uvedeno jinak, mohou si účastníci vzít s sebou do autobusu pouze jedno hlavní zavazadlo o maximální hmotnosti 15 kg s maximálními rozměry 65 x 40 x 25 cm (případně jiné rozměry avšak objem maximálně 65 litrů). A jedno zavazadlo příruční o maximální hmotnosti 10 kg s maximálními rozměry 45 x 30 x 25 cm (případně jiné rozměry avšak objem maximálně 30 litrů). Tyto limity jsou stanoveny především kvůli nepřetěžování autobusů, tedy v zájmu bezpečnosti dopravy. V případě nedodržení maximálních limitů zavazadel může být účastník ze zájezdu vyloučen. 

Dokumenty k odjezdu

K odjezdu je nutné přinést řádně vyplněnou FOTOKOPII „Posudku o zdravotním stavu dítěte“ (může být i jiný  „nesindibádský“ formulář). A fotokopii kartičky pojištěnce. Formulář nesmí být starší 24 měsíců a musí být podepsán některým z rodičů. V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví ČR nesmí být dítě bez tohoto formuláře na tábor přijato. Formulář je nutno po dobu několika let archivovat. Formulář po ukončení tábora rodičům nevracíme. Proto k odjezdu přineste fotokopii a originál si ponechte pro případné další tábory konané v následujících dvou letech. Druhou legislativní náležitostí spojenou s odjezdem je „Prohlášení o bezinfekčnosti“. Toto prohlášení pro vás máme připravené a u odjezdu vás vedoucí požádají jen o jeho potvrzení podpisem. K odjezdu tedy žádný formulář Bezinfekčnosti nenesete.

Co s sebou na zahraniční  tábor u moře

Trika, kraťasy, plavky, spodní prádlo, oblečení do města. Sluneční brýle, krém na opalování s OF min 15, krém po opalování, Panthenol, pokrývku hlavy. Podložku na pláž, řidičský průkaz na vodní skútry (stačí na malé moto). Kapesné cca 40-60 € (+ peníze na výlety, pokud nejsou objednány předem).

Pokud vám chybí některá z potřebných sportovních potřeb či nějaké oblečení, nebo jste se rozhodli vaši zastaralou cestovní výbavu omladit, můžete navštívit tyto námi doporučované obchody se sportovním vybavením: SportisimoDecathlonHudy sport.

• Malý batoh či taška: Měkké příruční zavazadlo, které se vejde do poličky nad sedačkami: platný pas, jídlo na cestu (2x oběd, 1x večeře, 1x snídaně), pití na cestu. Hygienické potřeby, malý ručník, lehkou mikinu či svetr, karty, knížku.