ZAHRANIČNÍ TÁBORY – ČERNÁ HORA, Herceg Novi

Zahraniční tábory u mořePopisFotoVedoucíOdjezdyfloatTyp rekreace: Zahraniční tábory u moře
Stáří účastníků: 7-18 let
Místo konání: Černá Hora, Herceg Novi, přímořské letovisko.
Reference: Tyto letní zahraniční tábory u moře pořádáme od roku 2016. V roce 2017 vyhodnoceny jako nejlepší tábory u moře.
Podobně zaměřené tábory: Tábory u moře v BulharskuTábory u moře v Chorvatsku.

Moderní nově postavené apartmány**** s výhledem na moře

Zahraniční tábory u moře

Zahraniční tábory u moře

Na zahraniční tábory u moře je doprava zajištěna moderními klimatizovanými autobusy.

TERMÍNY TÁBORŮ
Ceny v Eurech: 385.
Odjezdová místa: Praha, Brno, Bratislava, Plzeň, Liberec (info)
Kód táboraTermínDnyCena KčVolná místa
CH1/201822.7.-31.7.109.980OBSAZENO
CH2/201812.8.-21.8.109.980OBSAZENO

Příplatky za dopravu: Plzeň+Liberec 250 Kč.

Praha (sraz 13:30 hodin / návrat 10:00 hodin): Ústřední autobusové nádraží Praha – Florenc, Praha 8, Křižíkova 4. Číslo nástupiště bude uvedeno na infotabuli v odjezdové hale.

Brno (sraz 16:30 hodin / návrat 7:00 hodin): Čerpací stanice OMV na dálnici D2 (komunikace E65) směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).

Bratislava (sraz 18:00 hodin / návrat 5:30 hodin): Čerpací stanice OMV (Jarovce) na dálnici D2 (komunikace E65) vždy ve směru jízdy. Poslední čerpací stanice před hranicemi s Maďarskem.

Liberec (RegioJet)* (sraz 10:40 hodin / návrat 15:15 hodin): Autobusové nádraží Liberec, zastávka linkového autobusu RegioJet.

Plzeň (RegioJet)* (sraz 11:00 hodin / návrat 15:00 hodin): Centrální autobusové nádraží Plzeň, zastávka linkového autobusu RegioJet.
 

 

 

* Informace k linkové dopravě RegioJet (Student Agency)

Místem odjezdu je vždy autobusová zastávka linkového autobusu RegioJet a cestovní kancelář jej doporučuje těm klientům, kteří nemohou nebo nechtějí zahájit rekreaci z Prahy. Na těchto  odjezdových místech nejsou přítomni naši vedoucí a proto děti absolvují dopravu do Prahy na zodpovědnost svých rodičů. Děti tedy pod dozorem rodičů nastoupí do linkového autobusu RegioJet, který je doveze do Prahy. Zde si je přímo na nástupišti převezmou naši vedoucí, čímž děti zahájí rekreaci. Následně se pod dozorem vedoucích přemístí na nástupiště Praha Florenc, ze kterého je vypravován autobus jedoucí již přímo do cílové destinace. Autobusovou jízdenku na linku RegioJet klienti obdrží od cestovní kanceláře společně s cestovní smlouvou a ostatními legislativními náležitostmi. Návrat probíhá stejně, přičemž děti ukončují rekreaci za dozoru vedoucích na nádraží Praha Florenc nastoupením do autobusu RegioJet a cestu domů absolvují na zodpovědnost svých rodičů. Za tuto obousměrnou dopravu je účtován příplatek.