TÁBORY PRO DĚTI A TEENAGERY

Tábory pro děti s CK Sindibád

CK Sindibád pořádá letní i zimní tábory pro děti v tuzemsku  i v zahraničí. Dětské tábory jsou určeny nejen dětem, ale i teenagerům, tedy dětem starším ve věku až 17 let. Každý dětský tábor je připraven a následně také doporučen pro určitou věkovou skupinu. Některé tábory jsou interně rozděleny na oddíly dětské a oddíly teenagerů. U takového tábora jsou děti ubytováni odděleně od teenagerů. Mají odlišný program, jiné vedoucí a je jiný i přístup vedoucích ke svým svěřencům. Tento systém práce s dětmi a způsob organizování táborů pro děti je ověřený praxí v řádech několika desítek let. Konkrétně od roku 1991, kdy byla kancelář založena.

Nabídky zahraničních i tuzemských táborů pro děti jsou pojmenovány podle programové náplně a zařazeny do jednotlivých dětských prázdnin. Každá nabídka obsahuje popisnou část tábora, termín konání, autentické fotografie a přehled vedoucích účastnících se daného tábora. Tábory pro děti jsou taktéž zachyceny v několika tisícovém fotoarchívu, díky němuž si uděláte o táborech i představu vizuální.

Dalšími aktivitami cestovní kanceláře Sindibád je organizování školních výletů, škol v přírodě, lyžařských výcviků, individuálních pobytů pro skupiny a to v tuzemsku i v zahraničí. Samostatnou činností CK Sindibád je pak tuzemská i zahraniční autobusová doprava.

Proč na tábory pro děti právě s námi


29 let zkušeností s pořádáním táborů pro děti

Maximální možné věkové rozpětí účastníků (7-18 let)

Největší nabídka zahraničních táborů pro teenagery

Celoroční nabídka táborů v době všech prázdnin

Různorodé ubytování (karavany, apartmány, hotely)

Programově vyhraněné tuzemské tábory

Cestovní pojištění v ceně každého poukazu

Každoročně školení vedoucí

Koncesní listina pro provozování cestovní kanceláře

Všechny tábory jsou vlastní produkty kanceláře

Pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku


Zákonné pojištění cestovní kanceláře

Kancelář je pojištěna pro případ úpadku u ERV Evropské pojišťovny, a.s., smlouvou číslo 1180000106. Toto pojištění je od roku 2001 pro všechny cestovní kanceláře povinné (nikoliv cestovní agentury) a zaručuje klientům navrácení peněz v případě úpadku. Dětské tábory pro veřejnost mohou pořádat pouze cestovní kanceláře, a proto doporučujeme rodičům i dětem, aby si ověřili u ostatních provozovatelů, zda jsou pojištěni. Seznam cestovních kanceláří pojištěných u této pojišťovny, samozřejmě včetně naší kanceláře, naleznete na internetových stranách ERV Evropské pojišťovny.

Oprávnění k činnosti

Kancelář byla založena v roce 1991 a podniká na základě Koncesní listiny vydané Úřadem městské části Prahy 9. Výpis firmy naleznete v Obchodním rejstříku Ministerstva spravedlnosti České republiky.

Kontakty

CK Sindibád, Drahobejlova 59, 19000 Praha 9
Telefon: +420 / 777 883 434
Email: ck@sindibad.cz
Facebook
GPS: 50.10699, 14.49317

Kde nás najdete

 


Tábory Nové generace v Chorvatsku