ZIMNÍ TÁBORY V ČECHÁCH

Lyžařský tábor
Popis Foto Vedoucí Odjezdy
Popis tábora, termín a cena

LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ TÁBOR NA ŠUMAVĚ

Základní informace

Typ rekreace: Zimní lyžařský tábor pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Pro malé i velké nadšence zimních radovánek / Dětská tuzemská rekreace
Počet účastníků: 23 dětí + 3 vedoucí
Stáří účastníků: 7-18 let.
Místo konání: Národní park Šumava, Železná Ruda.
Ubytování: Pohodové ubytování na Belvederské chalupě, ve 2-5 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (wc, sprchový kout), ledničkou, Wifi
Strava: Česká plná penze včetně nápojů přímo na penzionu. Obědy a odpolední svačiny formou balíčku
Doprava: Podle počtu účastníků moderním autobusem či minibusem, který po celou dobu zůstává v místě a denně nás přepravuje na sjezdovky
V ceně tábora: Strava včetně nápojů, ubytování, doprava, vedoucí, lyžařští instruktoři, zdravotní dozor, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku
V ceně tábora není: Výlety, jídlo a pití do autobusu na cestu tam, lyžařská permanentka, připojištění stornopoplatků, připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky)

Reference: Lyžařský tábor v oblíbené lokalitě Národního parku Šumava je novinkou roku 2021. TOP český lyžařský areál Ski & bike Špičák
Podobně zaměřené tábory: Lyžařské a snowboardové tábory Roháče, Lyžařské tábory Alpy
Prémie: Každý dosavadní účastník, který s sebou na tábor vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), která s CK Sindibád ještě nikde nebyla, získá od nás jako prémii „Táborové fotoalbum“.

Jedno z nejlepších lyžování v České republice!

LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ TÁBOR NA ŠUMAVĚ

Rychlé informace

Lyžařský tábor pořádáme v termínech jarních prázdnin, neváhejte tedy na chvíli vypustit z hlavy školu a pojeďte si užít s námi sníh. Jsme dobrá parta dětí i vedoucích, prožijete nezapomenutelné okamžiky. Lyžařský tábor je určen pro ty, kteří chtějí o jarních prázdninách aktivně odpočívat. Tábory jsou pojaty jako lyžařské, tedy lyžování od 10 do 16 hodin po dobu 7 dní, dle zdatnosti dětí. V případě únavy lze na sjezdovkách samozřejmě odpočívat či se občerstvit v některém z bufetů. Na svazích jsou dvě restaurace, moderní vyhřívaný velkokapacitní stan a kiosek. Všechny mají možnost posezení a zakoupit si v nich lze studené i teplé nápoje a rovněž studená i teplá jídla.

Naše lyžařské tábory jsou určeny jak pro méně zdatné lyžaře či úplné začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře a pokročilé snowboardisty. Pojeďte se s námi vyřádit na lyžích nebo na snowboardu.

LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ TÁBOR NA ŠUMAVĚ

Podrobné informace

O místě pobytu

Šumava je rozsáhlé pohoří na hranicích Česka, Rakouska a německého Bavorska. Pohořím prochází hlavní evropské rozvodí mezi Severním a Černým mořem. Železná Ruda se nachází na hranici Národního parku Šumava a je to jedno z nejoblíbenějších šumavských sportovních a turistických středisek.

Šumavský Ski&Bike Špičák patří ke stálicím TOP českých lyžařských areálů, přitom cenově nejpřívětivějším. Lyžařské středisko Špičák se rozkládá 5 kilometrů od hranic s Německem a 85 kilometrů od Plzně v nadmořské výšce 865 až 1202 metrů. Jedná se o nejlepší lyžování na české straně Šumavy. Na 8 kilometrech sjezdových tratí najde své místo každý od začátečníků až po profesionální lyžaře. Celkem je k dispozici 9 hlavních sjezdovek, které jsou děleny podle obtížnosti: 6 modrých, 2 červené a 1 černá. Snowboardisté mohou navštívit kvalitní snowpark, 88% všech tratí je uměle zasněžováno.
Cena permanentky je 2420 Kč (věk do 15,99 let), 2965 Kč (16-17,99 let) a 3405 Kč (nad 18 let).

O programu

Na lyžařský tábor na Šumavu vyjíždíme v dopoledních hodinách z Prahy. Cesta trvá cca 2,5-3 hodiny. Hned první příjezdový den nebudeme zahálet a jdeme lyžovat. Následujících šest dní budeme pravidelně jezdit naším sindibádským autobusem lyžovat do lyžařského centra Špičák. Lyžováním tedy strávíme 7 dní!
V ceně poukazu není, z důvodů organizačních, pití k obědu. To si musí každý zakoupit sám v některém z bufetů přímo na sjezdovce.

Rekreace se mohou zúčastnit i dospělí, a to včetně rodin s dětmi. Rodiče mohou denně zdarma na 1/2 dne umístit své dítě do některého z oddílů, kde se o něho postarají naši vedoucí či lyžařští instruktoři.

Pro ty, kteří chtějí večery trávit odpočinkem, je v penzionu připravena televize, video, stolní hry (Scrabble, šachy, Dostihy a sázky, Mariášové i Kanastové karty, karetní hra Bang… ). Teenageři pak mají možnost společně se svými vedoucími navštívit diskotéku nebo si zahrát kulečník či stolní fotbal v místní hospůdce.

O výletech

Krytý plavecký areál Klatovy: Pro relaxaci a umocnění zážitků jsme na lyžařském táboře naplánovali odpolední výlet naším autobusem do plaveckého areálu v Klatovech. Zde na vás čekají 25 metrový plavecký bazén a relaxační bazén s atrakcemi, jako jsou tobogan, zážitková jeskyně, divoká řeka, protiproud, perličková lůžka, vířivka a chrliče. Pro děti je připraven malý dětský bazén. Cena 380 Kč/os (autobusová doprava, doprovod vedoucího, vstupné).

O fotoalbu

Každý dosavadní účastník, který s sebou na tábor vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), která s CK Sindibád ještě nikde nebyla, získá od nás jako prémii „Táborové fotoalbum“. Dosavadním klientem se rozumí ten, kdo byl alespoň jednou na jakékoliv akci CK Sindibád. Kdo prémii nezíská, může si za 100 Kč album objednat. Album obsahuje fotografie ze všech turnusů zimních prázdnin, tedy několik stovek fotografií. Proto jej kancelář zasílá klientům až po ukončení prázdnin, nikoliv po ukončení turnusu.

LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ TÁBOR NA ŠUMAVĚ

Cenové informace

Kód táboraTermínDnyCena KčVolná místa
ZC1/202121.2.-27.2.75.970Zrušeno Covid
ZC2/202128.2.-6.3.75.970Zrušeno Covid
Odjezdy: Praha, Plzeň
Další informace k odjezdům
Přihláška na dětský tábor

Na tyto tábory je možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: hromadná 5%, loňská 2%, vlastní doprava 500 Kč.

Jedno z nejlepších lyžování v České republice!

LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ TÁBOR NA ŠUMAVĚ

Další informace

Co s sebou

Lyže (seřízené v odborném servisu)  / snowboard (možno obojí), lyžařskou / snowboardovou přilbu (povinné), lyžařskou výstroj. Sportovní oblečení, civilní oblečení, domácí obuv, hygienické potřeby včetně ručníku, plavky. Kapesné (600-800 Kč), sluneční krém a brýle. Jídlo a pití na cestu + oběd (strava začíná večeří). Nepovinně: 100 Kč na Album fotografií, čtení na cestu do autobusu, hudební nástroj, stolní hru, karty.
Seznam věcí pro rok 2021 z důvodu Covid-19: 1x dezinfekci cca 2 dcl, 2x látkovou roušku.

Pokud potřebujete novou lyžařskou výstroj / výzbroj nebo potřebujete obnovit svoje současné lyžařské vybavení, můžete se porozhlédnou v těchto námi doporučovaných obchodech: Rock PointSportisimoHudy sport.