LYŽAŘSKÉ TÁBORY – Rakousko, Alpy, Zeel am See

Lyžařské tábory v AlpáchPopisFotoVedoucíKameraOdjezdy
Lyžařské táboryTyp rekreace: Lyžařské tábory / snowboardové tábory určené pro zkušené lyžaře.
Stáří účastníků teenagers akce: 11-18 let.
Lokalita: Zell am See – Kaprun, Rakousko.
Reference: Ověřená lokalita se 100% zárukou dostatku sněhu. 138 km sjezdovek, 50 lanovek a vleků.
Podobně zaměřené tábory: Lyžařské a snowboardové tábory Roháče.

Alpská romantika

Lyžařské tábory

Lyžařské tábory – ALPY

Místo konání: Rakousko, horský penzion v Zell am See, alpská lyžařská oblast Zell am See – Kaprun.
Ubytování: Soukromý penzion, 4-6 lůžkové apartmány, 2-3 lůžkové pokoje, sociální zařízení, balkon, WiFi, TV.
Strava: Snídaně přímo na penzionu. Oběd individuální na lyžařském svahu. Večeře opět na penzionu.
Doprava: Podle počtu účastníků moderním autobusem či minibusem, který po celou dobu zůstává v místě a denně nás přepravuje na sjezdovky vzdálené cca 10 minut jízdy.
V ceně tábora: Snídaně + večeře včetně nápojů, ubytování, doprava včetně denní dopravy do lyžařského centra, lyžařští vedoucí, zdravotní dozor, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku.
V ceně tábora není: Jídlo a pití do autobusu na cestu tam (snídaně + večeře), oběd (zakupuje si každý sám přímo na lyžařském svahu), lyžařská permanentka.

Prémie pro lyžařské tábory: Zdarma CD s digitálními fotografiemi na nichž bude zachycen průběh tábora. Prémii získá každý dosavadní klient CK Sindibád, který s sebou na akci vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), která s CK Sindibád ještě nikde nebyla. Navíc i tato osoba obdrží prémii. Dosavadním klientem se rozumí ten, kdo byl alespoň jednou na jakékoliv naší akci. Jméno nového účastníka musí být uvedeno v přihlášce dosavadního klienta. Kdo nezíská prémii, může si CD zakoupit za 100,- Kč (včetně poštovného). Na CD jsou vypáleny fotografie ze všech turnusů, proto jej kancelář zasílá poštou až po ukončení jarních prázdnin.

O místě pobytu

Lyžařské středisko v Zell am See – Kaprun poskytuje dostatek prostoru k vyžití pro lyžaře všech kategorií. Na své si tu přijdou jak rodiny s dětmi nebo začátečníci a rekreační lyžaři, tak i náročnější sportovní jezdci. Středisko se zvedá nad Zellským jezerem ve výšce 700 až 2000m n/m a na nejvyšší vrchol jménem Schmittenhöhe vás lanovky vyvezou z několika stran.

Lanovky patří k největším plusům střediska. Ve srovnání s jinými velkými alpskými středisky jsou totiž ty nejlepší sjezdovky pokryty nejpohodlnějšími, nejrychlejšími a nejkapacitnějšími lanovkami. To urychluje provoz na sjezdovkách a v neposlední míře poskytuje lyžařům dostatečný (až neobvyklý) komfort. Některé z hlavních lanovek jsou letos v provozu poprvé, jiné jsou čerstvě zmodernizované. Lyžaři jistě ocení vyhřívané polstrované sedačky, automatické otevírání zábran a krytů nebo speciální zábrany pro děti.

Cena tříddenní permanentky je 147 € pro dospělé, 110 € pro teenagery narozené v roce 1999-2001 a 73 € pro teenagery narozené po roce 2002 včetně.

O táboře

Lyžařské tábory jsou určeny pro pokročilé lyžaře, kteří chtějí o jarních prázdninách vyrazit za kvalitním lyžováním – 3 dny na lyžích v tomto středisku vydá za týdenní lyžování v českých horách, navíc bez front a v moderních lanovkách. Tábor je určen pro pokročilé lyžaře, tedy děti, které sjedou modré a červené sjezdovky. Večer pak stolní hry či relaxace na penzionu a v jeho nejbližším okolí. Akce se mohou zúčastnit i dospělí, a to včetně rodin s dětmi. Dospělým poskytujeme shodné služby jako táboru.

O programu

Lyžařské tábory a jejich program: V ranních hodinách prvního dne rekreace odjíždíme z Prahy na 8 hodinovou jízdu do alpské oblasti Zell am See – Kaprun. Cesta, při které je možno sledovat video, je po cca 3 hodinách prokládána zastávkami u čerpacích stanic. Následující 3 dny strávíme na sjezdovkách. Poslední den se v odpoledních hodinách odjíždí do ČR tak, abychom byli před půlnocí v Praze.

Lyžařské tábory

 

Lyžařské tábory

Přehled termínů

Lyžařské tábory

TERMÍNY TÁBORŮ
Ceny v Eurech: 345.
Odjezdová místa: Praha, Brno, Liberec, Plzeň (info)
Kód akceTermínCena KčVolno
ZR1/20186.2. - 9.2.8.970obsazeno
ZR2/201813.2. - 16.2.8.970obsazeno

Na všechny akce je možný příspěvek odborů i platba na fakturu v plné výši ceny poukazu.
Slevy: předtermínová 10%, loňská 2%. Příplatky za dopravu: Brno 420 Kč, Plzeň+Liberec 250 Kč.

 Lyžařské tábory

Lyžařské tábory

Co s sebou

Platný cestovní pas nebo občanský průkaz, lyže/snowboard (možno obojí), lyžařskou/snowboardovou přilbu (povinné), lyžařskou výstroj, sportovní oblečení, civilní oblečení, domácí obuv, hygienické potřeby včetně ručníku, plavky, kapesné (50-60 €), případně 100 Kč na CD s fotografiemi, sluneční krém a brýle, jídlo a pití na cestu + snídani a večeři (oběd si zakoupíme přímo na svahu). Nepovinně: čtení na cestu do autobusu, oblíbenou videokazetu či DVD, hudební kazetu či CD, hudební nástroj, stolní hru, karty.

Pokud potřebujete novou lyžařskou výstroj / výzbroj nebo potřebujete obnovit svoje současné lyžařské vybavení, můžete se porozhlédnou v těchto námi doporučovaných obchodech: Rock PointSportisimoHudy sport.

Zapůjčení lyžařského vybavení

Doporučujeme půjčovnu s dlouholetou tradicí Ski centrum Petrovice, ve které každý klient CK Sindibád, po předložení cestovní smlouvy, obdrží slevu ve výši 20% plus zdarma zapůjčení kvalitních lyžařských brýlí. K zapůjčení je až 500 párů lyží, lyžařských bot, snowboardů, helem ale i oblečení a dalších sportovních doplňků. Lyže se zapůjčují nabroušené, navoskované, přičemž cena půjčovného je shodná pro starší i zcela nové modely.