TÁBORY U MOŘE / OKRUH EVROPOU

dětské tábory Itálie
Popis Vedoucí Odjezdy
Dětské tábory Itálie: Popis tábora, termín a cena

OKRUH EVROPOU
DĚTSKÉ TÁBORY – NĚMECKO / RAKOUSKO / ITÁLIE

Základní informace

Typ rekreace: Dětské tábory Německo, Itálie, Rakousko
Počet účastníků: 16 dětí + 2 vedoucí
Stáří účastníků:
13-18 let
Místa konání: Rakousko, Itálie, Švýcarsko,  Německo
Ubytování: Penziony, 2-4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením.
Strava: Snídaně a večeře v penzionech. Obědy po cestě (McDonalds, KFC, apod.).
Doprava: Moderním zahraničním minibusem (klimatizace, video), který zajišťuje dopravu po celou dobu tábora
V ceně tábora: Ubytování, strava (polopenze), doprava, vedoucí, zdravotník, program, cestovní pojištění
V ceně tábora není: Povinné místní poplatky (děti do 12-ti let 26 Kč/osobu/den, nad 12 let 53 Kč/osobu/den), obědy (každý si při přesunu koupí nač má chuť), vstupy na atrakce, jídlo a pití do autobusu na 1.den cesty, připojištění stornopoplatků, připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky)

Reference: Novinka roku 2017 – Dětské tábory u moře – Tábory v pohybu!
Podobně zaměřené tábory: Trendy tábory, Tábory u moře v Chorvatsku, Sportovní tábory

Kód táboraTermínCenaVolná místaObjednávka
EV1/20242.8.-11.8.19.770více jak 9OBJEDNAT

Na tyto tábory je možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: předtermínová 10%, klubová 5%, hromadná 5%, loňská 2%. Příplatek za dopravu z Brna 420 Kč (viz Podrobné informace o odjezdech).

Jezera, hory, moře, aquaparky. Zcela ojedinělá akce!

OKRUH EVROPOU
DĚTSKÉ TÁBORY – NĚMECKO / RAKOUSKO / ITÁLIE

Rychlé informace

Dětské tábory Itálie „Okruh Evropou“ jsou určeny všem, koho už nebaví trávit prázdniny jen lenošením u moře, ale láká ho adrenalin. Během 1 týdne navštívíme 9 měst ve 4 evropských státech, každý den je naplánovaná zajímavá akce spojená se sportovním vyžitím i možností poznat charakteristiku dané země, místních zvyků i nádech kulturních památek. Zažijeme návštěvu největšího Aquaparku v Tyrolsku, zábavního parku Europark v Německu, koupání v moři v Itálii i v jezeře Lago di Garda, prohlídku Benátek, San Marina a Lucernu. Program nabitý akcemi, které málokdo zažije za celý život!

Z Čech do rakouského Wörglu, po cestě prohlídka Salzburgu. Ve Wörglu celodenní výlet do aquaparku, následně přesun do Itálie k jezeru Lago di Garda. Zde odpočinek celý následující den s možností vyjížďky na kolečkových bruslích po cyklostezce. Další den prohlídka Benátek a hurá směr koupání na pobřeží Středozemního moře. Zde několik slunění a odpočinek na plážích. Pro odpočaté výlet do San Marina. Po 2 dnech odpočinku přesun do Švýcarska k horskému jezeru, prohlídka Lucernu. Na závěr tábora nejžhavější super akce – celodenní návštěva zábavního parku Europark v Německu. Po cestě domů prohlídka Norimberku. Dětské tábory u moře Okruh Evropou = největší zážitek z cest!

[table id=15 /]

OKRUH EVROPOU
DĚTSKÉ TÁBORY – NĚMECKO / RAKOUSKO / ITÁLIE

Podrobné informace

Wörgl aquapark

Největší vodní park v Tyrolsku, který patří mezi 10 nejlepších aquaparků na světě, se rozkládá na více než 4000 m². Vodní park nabízí řadu atrakcí jako například vlnobití, venkovní laguny, skluzavky, tobogany, jeden z největších saunových světů v Evropě, parní lázeň a mnoho dalšího. Nejznámější atrakcí Wörgl aquaparku je nejextrémnější tobogan na světě. Double-loopingový tobogan začíná ve výšce 25 metrů, následuje 14 metrů téměř volným pádem, dvakrát překonáte gravitaci a ujedete 129 metrů a to vše během dvanácti sekund zběsilé vodní jízdy a zábavy. Tobogan je první svého druhu na světě a i proto ho doprovází důsledná bezpečnostní opatření.

Wörgl aquapark >>

Lago di Garda

Gardské jezero (italsky Lago di Garda) je největší a nejznámější, italské ledovcovo-tektonické jezero, které se nachází na severu země mezi Alpami a Pádskou nížinou, jež obklopují až 2000m vysoké hřebeny. V letní sezoně dosahují teploty v okolí Lago di Garda i + 35° – zkrátka jak u moře….:) Gardské jezero je vyhledávaným plážovým resortem s přírodními plážičkami, kde si každý najde své soukromí. Díky svému ledovcovému původu je voda v jezeře průhledně čistá a má krásnou azurovou barvu. Bydlí zde nejlepší český cyklista Roman Kreuziger, domy si zde pořizují úspěšní světový a čeští podnikatelé. Pro dětské tábory u moře velmi oblíbená lokalita.

Lago di Garda >>

Benátky

Dětské tábory u moře navštíví také světoznámé romantické město na laguně. Benátky (italsky Venezia) je hlavní město severoitalské oblasti Benátsko. Jeho historické jádro leží na ostrovech v mělké laguně, novější část města pak byla vybudována na rozsáhlém břehu. Od roku 1987 jsou Benátky jako jedna z nejnavštěvovanějších italských destinací památkou Unesco. Hlavní ulice doplňuje asi stovka kanálů, kde je čilý dopravní ruch. Ve městě se nalézá přes 400 kamenných mostů a asi 15 000 domů zde stojí na dubových kůlech zaražených do moře. Dopravní tepnou Benátek je Canal Grande, 4 km dlouhý a asi 70 m široký kanál, který prochází přímo středem města.

Historické Benátky jsou plné kulturních a uměleckých památek. Na Náměstí svatého Marka, na Canal Grande i v dalších čtvrtích města jsou historické a umělecké poklady, které uvnitř uchovávají další mistrovská díla. Benátky jsou jedním z nejkrásnějších a nejromantičtějším městem na světě.

Benátky >>

Ravenna

Italské přístavní město v oblasti Emilia-Romagna, hlavní město stejnojmenné provincie, sídlo arcibiskupa a jedno z historicky nejvýznamnějších míst v Itálii. Město světoznámých raně křesťanských mozaik, zapsané na seznam Unesco. Centrum města poskytuje množství příležitostí k nákupům a také k posezení v restauracích či barech. Několik málo kilometrů za Ravennou můžete narazit na Rivieru Romagnola, kde se nalézají známá přímořská letoviska Cérvia a Cesenático. Tato letoviska jsou počátkem dlouhého pásu krásných písečných pláží, které končí až v letovisko v Gabicce Mare.

Ravenna >>

San Marino

Je malý jihoevropský stát (podle počtu obyvatel 2. nejmenší evropský a 5. nejmenší na světě) ze všech stran obklopený Itálií. Leží v italském vnitrozemí, nedaleko turistického centra Rimini. Rozkládá se na 61km2 a žije zde přibližně 32 tisíc obyvatel. San Marino je pravděpodobně nejstarší stále existující republikou na světě. Středověké městečko si zachovalo v běhu staletí svůj ráz a nepřestává okouzlovat další a další generace.

Na hřebenu Monte Titano se tyčí tři mohutné pevnosti, dodnes spojené cimbuřím a klikatícími se stezkami s níže položenou citadelou, obehnanou trojitým věncem hradeb, protkaných různými branami a množstvím věží a bašt. Uvnitř hradeb, v křivolakých uličkách rozšiřujících se tu a tam v půvabná náměstíčka jakoby se zastavil čas. Paláce, kostely i domy z kamene vyvolávají představu dob dávno minulých.

San Marino >>

Lucern

Hlavní město stejnojmenného kantonu, rozkládajícího se na severozápadním konci Lucernského jezera u výtoku řeky Reuss. Řeka Reuss rozděluje Lucern na Staré Město a Nové Město. Zde se nalézá nejstarší zakrytý dřevěný most na světě (Kapellbrücke) s vodní věží a Most vetešníků (Spreuerbrücke), které spojují Staré Město s Novým. Překrásné panorama okolních hor v čele s horami Pilatus (2129 m) a Rigi (1798 m) jen podtrhuje malebnost Luzernu. Za povšimnutí stojí i nejstarší velká barokní stavba Švýcarska, Jezuitský kostel. Hned vedle stojí Ritterův palác, který od roku 1804 slouží jako vládní budova.

Nesmíme zapomenout ani na gotický kostel Hofkirche, u kterého se nachází Torhenburgerhaus, nejstarší dochovaný dřevěný měšťanský dům ve Švýcarsku. Na náměstí Löwenplatz láká turisty – kruhová malba, jež zobrazuje vstup francouzské armády na území Švýcarska v roce 1871. Své místo v Luzernu má i Lví památník; připomíná hrdinství švýcarské gardy Ludvíka XVI. při útoku na Tuilerie.

Lucern >>

Europark

Je jeden z nejkrásnějších a největších zábavných parků v Evropě. Tento zábavný park je ve městě Rust při Freiburgu, na jihozápadě Německa, v blízkosti francouzských hranic a města Štrasburk. Europa Park je pojmenovaný díky své tématice – najdete zde připomínky nejznámějších věcí ze 13 zemí Evropy na ploše 700 tisíc m². Za zmínku rozhodně stojí i skutečnost, že Europa Park je jako první zábavný park na světě držitelem certifikátu TÜV SÜD – „Park vhodný pro děti“.

Na všechny atrakce je vstup zdarma, přirozeně až po zaplacení základního vstupného. Občerstvit se můžete v některé ze 30 různých restauraci, bufetů a stánků. Při výběru atrakcí si návštěvník každého věku vybere to své. Europa Park je tematicky členěn na 13 evropských států a dvě samostatné sekce Dětský svět a Dobrodružná krajina. Každý „stát“ je zde reprezentován typickou a nezaměnitelnou architekturou, výzdobou, kuchyní v restauracích i programem:

Europark >>

Vstupte do Klubu Sindibád a hned na první tábor obdržíte slevu 5%

OKRUH EVROPOU
DĚTSKÉ TÁBORY – NĚMECKO / RAKOUSKO / ITÁLIE

Další informace

Co s sebou / Dětské tábory – Německo, Rakousko, Itálie

• Kufr – trika, kraťasy, plavky, spodní prádlo, oblečení do města, sluneční brýle, krém na opalování s OF min 15, krém po opalování, Panthenol spray, pokrývku hlavy, podložku na pláž, kapesné cca 70 Euro na vstupy + 80 Euro na obědy a pití, příp. in-line brusle.

Pokud vám chybí některá z potřebných sportovních potřeb či nějaké oblečení, nebo jste se rozhodli vaši zastaralou cestovní výbavu omladit, můžete navštívit tyto námi doporučované obchody se sportovním vybavením: SportisimoDecathlon, Hudy sport.

• Malý batoh či taška – platný cestovní pas, jídlo a pití na cestu, hygienické potřeby, malý ručník, lehkou mikinu či svetr, karty, knížku.