TÁBORY U MOŘE VE ŠPANĚLSKU

tábory pro teenagery ve Španělsku
Popis Foto Vedoucí Odjezdy
Tábory pro teenagery ve Španělsku: Popis tábora, termín a cena

TÁBORY PRO TEENAGERY VE ŠPANĚLSKU

Základní informace

Typ rekreace: Tábory pro teenagery ve Španělsku
Počet účastníků: 30 dětí + 3 vedoucí
Stáří účastníků: 12-18 let
Místo konání: Španělsko, Oropesa del Mar
Ubytování: Apartmány pro 4-6 osob s dvoulůžkovými pokoji (1-2 dvoulůžkové ložnice + dvoulůžkový obývací pokoj), sociálním zařízením, kuchyní, terasou/balkonem, 150 m od pláže
Strava: Formou plné penze v místní restauraci včetně nápojů. Strava začíná večeří a končí obědem
Doprava: Klimatizovaným zahraničním autobusem. Cesta trvá 22-24 hodin. Za příplatek také možnost zajistit leteckou přepravu
V ceněUbytování, strava včetně nápojů, doprava, vedoucí, program, připojení k Wifi a cestovní pojištění
Co není v ceně: Výlety, připojištění stornopoplatků, připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky), jídlo a pití do autobusu na cestu do Španělska a zpět

Reference: Tyto tábory pro teenagery pořádáme od roku 1994. V roce 2017 nejprodávanější teenagers tábor u moře. Jinými slovy: „super akce pro teenagery“
Podobně zaměřené tábory: Trendy tábory, Tábory u moře v Chorvatsku, Sportovní tábory.

Kód táboraTermínCenaVolná místaObjednávka
S1/202412.7.-21.7.16.470více jak 9OBJEDNAT
S2/202419.7.-28.7.16.470více jak 9OBJEDNAT

Na tyto tábory je navíc možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: předtermínová 10%, klubová 5%, hromadná 5%, loňská 2%, sloučené termíny 1.200 Kč. Příplatek za dopravu z Brna 420 Kč – na tomto odjezdovém místě nejsou přítomni naši vedoucí, jedná se o mezinárodní linkovou dopravu ČSAD Tišnov (viz Podrobné informace o odjezdech).

Akce určená jen pro teenagery. Parádní zážitky v kolektivu vrstevníků!

TÁBORY PRO TEENAGERY VE ŠPANĚLSKU

Rychlé informace

Apartmánový dům se nachází 150 m od pláže. Apartmány pro 4-6 osob s dvoulůžkovými pokoji, sociálním zařízením, kuchyní, terasou/balkonem.
Stravování v režimu plné penze je zajištěné formou bufetu v klimatizované hotelové restauraci poblíž pláže La Concha. V ceně stravování je zahrnutý jeden nápoj (0,2-0,3 dcl balená voda, plechovky limo, pivo, sklenička vína).

Město Oropesa del Mar se nachází ve valencijské oblasti v provincii Castellón de la Plana asi 250 km jižně od Barcelony a 90 km severně od hlavního města autonomní oblasti Valencie. Protože Oropesa del Mar je typické středomořské městečko, jehož lákadla poznáme během svého pobytu. Především teplé a čisté moře, několik mělkých, příjemných pláží s jemným pískem a malými zátokami, strmé útesy, výborné klimatické podmínky zaručující slunečné počasí téměř po celý rok, moderní turistickou infrastrukturu, sportovní přístav, malebné jádro starého města, čilý noční život či mnoho sportovních a kulturních událostí.

O táborech pro teenagery stručně a přehledně

 • Ubytování
  • letovisko Oropesa Del Mar na pobřeží Costa del Azahar
  • apartmány pro 4-6 osob s dvoulůžkovými pokoji a sociálním zařízením
  • pláž oceněná Modrou vlajkou jen 150 m od apartmánu
  • dlouhé písečné pláže i členité skalnaté pobřeží
  • množství sportovních i kulturních aktivit
  • pobřežní cyklostezka s možností zapůjčení kol
  • živoucí městečko s historickým středem a přímořskou promenádou
  • atraktivní výlety v dostupné vzdálenosti od letoviska
 • Strava
  • formou plné penze v místní restauraci včetně nápojů
  • strava začíná večeří a končí obědem
 • Doprava
  • moderní klimatizovaný autobus
  • trpěliví řidiči se zkušenostmi s dětskými tábory

TÁBORY PRO TEENAGERY VE ŠPANĚLSKU

Podrobné informace

O programu

Tábory pro teenagery jsou pro teenagery, kteří chtějí strávit část prázdnin společně se svými vrstevníky odpočinkem u moře. Tábor rozdělíme do skupinek, z nichž každá spolupracuje se svým táborovým vedoucím. A proto denní program do značné míry závisí na tom, jak se táborová skupinka se svým vedoucím domluví. Nicméně na výběr je celá řada možností. Tak kromě koupání v moři a slunění lze využít na plážích volně dostupných hřišť a zahrát si plážový volejbal či fotbálek. V některé z půjčoven roztroušených po mořském pobřeží si zapůjčit vodní skútr nebo se svézt na jiné mořské atrakci, jako jsou nafukovací banány, mořské kajaky a šlapadla. Pasivním odpočinkem pak mohou být například stolní hry, Scrabble, šachy, karty. V neposlední řadě připadají v úvahu také procházky po kolonádě, vycházka k majáku a návštěvy trhů a diskoték.

Tábory pro teenagery mají za úkol spojit nároky táborových účastníků, kteří se již necítí býti dětmi a nechtějí hrát hry či být neustále organizováni v táborových oddílech a kteří chtějí alespoň částečně rozhodovat o svém programu, s požadavky jejich rodičů na zajištění dozoru nad svými potomky a kontroly a regulace jejich ne vždy „dospělých“ nápadů. 

O výletech

1.výlet: Sladkovodní park Aquarama, Benicassim. Odpolední výlet do jednoho z největších vodních parků na valencijském pobřeží. V parku najdete mnoho zábavných vodních atrakcí, mezi něž patří například bazén s umělými vlnami, vířivky či jiné druhy relaxačních bazénů, různé tobogány, skluzavky, kamikadze, Black Hole, Twister nebo Río Aventura. Kdo máte rádi adrenalin, můžete se po tom nechat vystřelit na věži Space Shot vysoké 62 m nebo na závěr sjet nejvyšší skluzavku v Evropě El Salto del Diablo vysokou 30 m se sklonem 62 stupňů. Cena výletu: 1.600 Kč (v ceně je zahrnuta doprava, dozor vedoucích a vstupné na neomezené použití všech atrakcí).

Další fotografie >>

2.výlet: Valencie, L´Oceanografic. Výlet do největšího mořského parku a největšího delfinária v Evropě. Park obsahuje devět pavilónů světové mořské fauny a flóry. V celém parku je na 45000 exemplářů, 500 různých živočišných a rostlinných druhů (žraloci, rejnoci, barakudy, lachtani, tuleni, tučňáci, delfíni i běluhy). Součástí výletu je také okružní panoramatický okruh historickou částí města Valencie bez pěší prohlídky. Cena výletu: 2.540 Kč (v ceně je zahrnuta autobusová doprava, vstupné, dozor vedoucích).

Další fotografie >>

O balíčku výletů

Ceny uvedené u táborových výletů jsou platné v případě, že si výlety zakoupíte až přímo na táboře. Pokud si však oba výlety objednáte v okamžiku sjednávání cestovní smlouvy – tedy při přihlašování dítěte, obdržíte je za výrazně výhodnějších podmínek a to za 3.860 Kč/os. Platbou předem tedy získáte, kromě finančního zvýhodnění, také jistotu, že se účastník výletu zúčastní (nemůže peníze použít jinak), že peníze neztratí (vůbec je nemá) a že pro něho bude na výletě místo, vzhledem k omezenému počtu sedadel v minibuse zajišťujícímu tyto táborové výlety (garance místa). Nicméně platbou předem ušetříte 280 Kč.

Vstupte do Klubu Sindibád a hned na první tábor obdržíte slevu 5%

TÁBORY PRO TEENAGERY VE ŠPANĚLSKU

Další informace

Co s sebou

• Hlavní zavazadlo kufr (z důvodu skladnosti nebrat batoh): trika, kraťasy, plavky, spodní prádlo, oblečení do města a sluneční brýle. Krém na opalování s OF min 15, krém po opalování, Panthenol spray a pokrývku hlavy, podložku na pláž, řidičský průkaz na vodní skútry (stačí na malé moto), kapesné cca 70-100 € (+ peníze na výlety, pokud nejsou objednány předem).

• Příruční zavazadlo (malý batoh či taška, která se vejde do držáku nad sedačkami): platný pas nebo občanský průkaz, jídlo na cestu (1x večeře, 2x oběd, 1x snídaně) – strava začíná večeří, pití na cestu, hygienické potřeby, malý ručník, lehkou mikinu či svetr, karty, knížku.

Pokud vám chybí některá z potřebných sportovních potřeb či nějaké oblečení, nebo jste se rozhodli vaši zastaralou cestovní výbavu omladit, můžete navštívit tyto námi doporučované obchody se sportovním vybavením: SportisimoDecathlon, Hudy sport.