POČÍTAČOVÝ TÁBOR pro děti z Čech i Moravy

počítačový tábor
Popis Foto Vedoucí Odjezdy
Počítačový tábor: Odjezdy na tábory (místo, datum, čas)

POČÍTAČOVÝ TÁBOR

Základní informace

Typ rekreace: Počítačový tábor
Počet účastníků: 17 dětí + 2 vedoucí
Stáří účastníků
9-18 let
Místo konání: 
Tábořiště u Sindibáda, Chráněná krajinná oblast Jizerské hory, Hejnice, okres Liberec
Ubytování: 
Speciálně přestavěné karavany pro konání dětských táborů
Strava: 
Celodenní stravování včetně pitného režimu
Doprava: 
Autobusem z Prahy, Brna, Liberce nebo vlastní doprava přímo do Hejnic
V ceně:
 Ubytování, strava, doprava, program, vedoucí, cestovní pojištění
Co není v ceně: 
Výlety, připojištění stornopoplatků, připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky)

Reference: Počítačové tábory pořádáme od roku 2006. A ihned jsou označené za super tábor!
Podobně zaměřené tábory: Trendy tábory, Horolezecké tábory, Cyklistické tábory.
Prémie: Každý dosavadní účastník, který s sebou na tábor vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), která se společností SINDIBÁD ještě nikde nebyla, získá od nás jako prémii „Táborové fotoalbum“.

Skvělé prostředí pro počítačová klání i programování.

POČÍTAČOVÝ TÁBOR

Odjezdové informace

Odjezdové místo Praha

Praha (sraz 13:00 hodin / návrat 12:15 hodin): Ústřední autobusové nádraží Praha – Florenc, Praha 8, Křižíkova 4. Číslo nástupiště je uvedené na infotabuli v odjezdové hale. GPS: 50.089990, 14.439353

Odjezdové místo Praha
Odjezdové místo Praha

Odjezdové místo Liberec

Liberec (sraz 15:00 hodin / návrat 10:30 hodin): Horní parkoviště autobusového nádraží Liberec v ulici Žitavská v blízkosti Vojenské zdravotní pojišťovny a vlakového nádraží. GPS: 50.763415, 15.046196

Odjezdové místo Liberec
Odjezdové místo Liberec

Odjezdové místo Hejnice

Hejnice (sraz 17:00 hodin / návrat 9:00 hodin): Hejnice (okres Liberec), parkoviště před základní školou v ulici Lázeňská. Toto místo je určeno pro děti s vlastní dopravou. GPS: 50.880675, 15.181936

Odjezdové místo Hejnice
Odjezdové místo Hejnice

Odjezdové místo Brno

Brno (sraz 9:45 hodin / návrat 16:55 hodin): Staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand, ulice Benešova, nástupiště RegioJet.  Na tomto  odjezdovém místě nejsou přítomni naši vedoucí a proto děti absolvují dopravu do Prahy na zodpovědnost svých rodičů. Děti tedy pod dozorem rodičů nastoupí do linkového autobusu RegioJet, který je doveze do Prahy na autobusové nádraží Florenc. Zde si je přímo na nástupišti převezmou naši vedoucí, čímž děti zahájí tábor. Následně se pod dozorem vedoucích přemístí jen o pár desítek metrů na jiné nástupiště Praha Florenc, ze kterého je vypravován autobus jedoucí již přímo do cílové destinace. Autobusovou jízdenku na linku RegioJet účastník obdrží od kanceláře společně s cestovní smlouvou a ostatními legislativními náležitostmi. Návrat probíhá stejně, přičemž děti ukončují tábor za dozoru vedoucích na nádraží Praha Florenc nastoupením do autobusu RegioJet a cestu domů absolvují na zodpovědnost svých rodičů. Za tuto obousměrnou dopravu je účtován příplatek. GPS: 49.193842, 16.613997

Odjezdové místo Brno
Odjezdové místo Brno

POČÍTAČOVÝ TÁBOR

Cenové informace

Kód táboraTermínCenaVolná místaObjednávka
X1/202427.7.-3.8.5.7909OBJEDNAT

Na tyto tábory je navíc možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu, ale také využití následujících slev: předtermínová 10%, klubová 10%, opakovaná 3-18%, hromadná 5%, sloučené termíny 1.000 Kč, vlastní doprava 200 Kč. Příplatek za dopravu z Brna 420 Kč (viz Podrobné informace o odjezdech).

Vstupte do Klubu Sindibád a hned na první tábor obdržíte slevu 10%

POČÍTAČOVÝ TÁBOR

Další informace

Zavazadla

Dovolujeme si připomenout, že pokud není v propozicích k dané akci uvedeno jinak, mohou si účastníci vzít s sebou do autobusu pouze jedno hlavní zavazadlo a jedno zavazadlo příruční. Tyto limity jsme stanovili především kvůli nepřetěžování autobusů, tedy v zájmu bezpečnosti dopravy. K těmto dvěma základním zavazadlům (hlavní, příruční) samozřejmě můžete přibalit speciální zavazadlo pro danou rekreaci (spacák, airsoftová zbraň, přilba, PC).

Co s sebou na počítačový tábor

Batoh či kufr: Spacák, pohodlné oblečení a obutí do počítačové místnosti, počítač vyhovující požadavkům výše, USB flash disk 4GB, sportovní oblečení. Pevná obuv na vycházky do lesa, trička, kraťasy, mikinu či lehký svetr, bundu. Plavky, spodní prádlo, ručník, letní čepici, šátek, toaletní potřeby. Hrneček, brýle proti sluníčku, propiska, blok FA5, baterka, kapesné cca 500 Kč, případně 150 Kč na Album fotografií.
V případě dietních omezení nutné přivézt na tábor specifické potraviny.

Pokud vám chybí některé z potřebných tábornických věcí (spacák, obuv), nebo jste se rozhodli vaši zastaralou tábornickou či sportovní výbavu omladit, můžete navštívit tyto námi doporučované obchody se sportovním a tábornickým vybavením: Hudy sportSportisimoJUN shop.

Pokud uvažujete nad zakoupením nových počítačových komponent, či přímo o koupi nového počítače, doporučujeme vám tyto vybrané obchody s výpočetní technikou: MallCZCAlza.