POČÍTAČOVÝ TÁBOR pro děti z Čech i Moravy

Počítačový táborPopisFotoVedoucíOdjezdyPočítačový táborTyp rekreace: Počítačový tábor
Stáří účastníků: 9-18 let
Lokalita: Hejnice, Jizerské hory (děti z Moravy přivezeme naším minibusem)  
Místo konání: Hejnice, Jizerské hory (děti z Moravy přivezeme naším minibusem) 
Reference: Počítačové tábory jsou pořádádny od roku 2006 a ihned byly účastníky označeny za „super tábor, kerej fakt stojí za to“.
Podobně zaměřené tábory: Fotografické tábory, Rybářské tábory.

Počítačový tábor

Počítačový tábor

Na počítačový tábor dopravují účastníky dva autobusy. Jeden na trase Praha – Liberec – Hejnice a druhý na trase Vysoké Mýto – Hradec Králové – Hejnice.

TERMÍNY TÁBORŮ
Odjezdová místa: Praha, Brno, Liberec, Hradec Králové, Vysoké Mýto (bližší info)
Kód táboraTermínDnyCena KčVolná místa
X1/201828.7.-4.8.84.460 více jak 9

Sleva za vlastní dopravu do Hejnic 200 Kč. Příplatky za dopravu: V. Mýto 550 Kč, Brno 420 Kč.

Praha (sraz 13:00 hodin / návrat 12:15 hodin): Ústřední autobusové nádraží Praha – Florenc, Praha 8, Křižíkova 4. Číslo nástupiště bude uvedeno na infotabuli v odjezdové hale.

Hejnice (sraz 17:00 hodin / návrat 9:00 hodin): Hejnice (okres Liberec), parkoviště před základní školou v ulici Lázeňská. Toto místo je určeno pro děti s vlastní dopravou.

Liberec (sraz 15:15 hodin / návrat 10:30 hodin): Horní parkoviště autobusového nádraží Liberec v ulici Žitavská v blízkosti Vojenské zdravotní pojišťovny a vlakového nádraží.

Vysoké Mýto (sraz 12:45 hodin / návrat 12:45 hodin): Čerpací stanice SHELL umístěná na rychlostní komunikaci E442 na okraji Vysokého Mýta.

H.Králové (sraz 13:30 hodin / návrat 12:15 hodin): Sraz – čerpací stanice MOL ve směru z centra města, návrat – čerpací stanice MOL ve směru do centra města, umístěné v ulici Koutníkova na rychlostní komunikaci E442 .

Brno (RegioJet)* (sraz 10:00 hodin / návrat 15:30 hodin): Staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand, ulice Benešova, nástupiště RegioJet.

 

 

 

 

 

 

* Informace k linkové dopravě RegioJet (Student Agency)

Místem odjezdu je vždy autobusová zastávka linkového autobusu RegioJet a cestovní kancelář jej doporučuje těm klientům, kteří nemohou nebo nechtějí zahájit rekreaci z Prahy. Na těchto  odjezdových místech nejsou přítomni naši vedoucí a proto děti absolvují dopravu do Prahy na zodpovědnost svých rodičů. Děti tedy pod dozorem rodičů nastoupí do linkového autobusu RegioJet, který je doveze do Prahy. Zde si je přímo na nástupišti převezmou naši vedoucí, čímž děti zahájí rekreaci. Následně se pod dozorem vedoucích přemístí na nástupiště Praha Florenc, ze kterého je vypravován autobus jedoucí již přímo do cílové destinace. Autobusovou jízdenku na linku RegioJet klienti obdrží od cestovní kanceláře společně s cestovní smlouvou a ostatními legislativními náležitostmi. Návrat probíhá stejně, přičemž děti ukončují rekreaci za dozoru vedoucích na nádraží Praha Florenc nastoupením do autobusu RegioJet a cestu domů absolvují na zodpovědnost svých rodičů. Za tuto obousměrnou dopravu je účtován příplatek.