TÁBORY U MOŘE V CHORVATSKU

Tábor nové generace v Chorvatsku
Popis Foto Vedoucí Odjezdy Areály
Tábor nové generace v Chorvatsku: Fotografie z táborů a táborových výletů

TÁBOR NOVÉ GENERACE V CHORVATSKU

Základní informace

Typ rekreace: Tábor nové generace v Chorvatsku
Počet účastníků: 40 dětí + 4 vedoucí
Stáří účastníků: 9-18 let
Místo konání: Chorvatsko, poloostrov Istrie
Ubytování: Letní domky v přímořském areálu s recepcí, bazénem s lehátky, sportovištěm, dětským koutkem, vlastní pláží, restaurací, obchodem a Wifi. Domky mají 1-2 ložnice, obývací pokoj s TV, kuchyňský kout s lednicí, sociální zařízení a terasu s posezením
Strava: Plná penze včetně nápojů. Jídlo se podává přímo na penzionu, česká kuchyně
Doprava: Moderní autobus Setra 515 (klimatizace, video, tmavá okna, nápojový servis a toaleta)
V ceně: Ubytování, strava včetně nápojů, doprava, vedoucí, program a cestovní pojištění
Co není v ceně: Výlety, připojištění stornopoplatků, připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky), povinné místní poplatky (děti do 12-ti let 42 Kč/osobu/den, nad 12 let 57 Kč/osobu/den), jídlo a pití do autobusu na cestu do Chorvatska a zpět

Reference: Tábor u moře v Chorvatsku pořádáme od roku 1998. A především od roku 2019 s novou koncepcí „Tábory nové generace“.
Podobně zaměřené tábory: Trendy tábory, Sportovní tábory, Horolezecké tábory
Prémie: Každý dosavadní účastník, který s sebou na tábor vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), která se společností SINDIBÁD ještě nikde nebyla, získá od nás navíc jako prémii „Táborové fotoalbum“.

Nově koncipované tábory. Skvěle vybavené přímořské areály!

Dětské tábory >>

TÁBOR NOVÉ GENERACE V CHORVATSKU

Fotogalerie

Jeden obrázek vydá za tisíce slov ;-). Jinými slovy, tímto mottem se řídíme i my. Proto jsme pro vás připravili právě tuto stránku. Zde umístěné fotografie jsou tudíž vybrány z již proběhlých táborů v dané lokalitě. Jedná se tedy o autentické záběry ze skutečného táborového života a fotografie jsme vybrali tak, aby co nejvíce dokumentovaly táborové prostředí. Zachycují především ubytování, stravování, prostory pro vnitřní i venkovní program ale i sportování. Kromě toho záběry ukazují pohyb dětí v blízkém i vzdálenějším okolí tábora, například při hrách a výletech.

Nicméně z fotografií lze vyčíst i další informace, které vám pomohou s výběrem nejvhodnějšího tábora právě pro vás. Všímejte si například věkového složení účastníků tábora, poměru děvčat a chlapců, druhů a množství sportovních aktivit, ale i typů a četnosti táborových výletů. A tak lze z fotografií většinou dobře vypozorovat, a jistě to přispěje k vašemu rozhodnutí, který tábor z naší nabídky zvolíte. Závěrem lze říci, že naším velkým přáním je, aby na daný tábor přijely děti, které si jej vybraly, těší se na něj a chtějí si jej upřímně užít. Protože není lepšího pocitu a lepší odměny pro nás i naše táborové vedoucí, než je pohled na usměvavé a spokojené účastníky tábora v době jejich návratu.

Fotografie z výletu – Plavba lodí

Jaderské moře >>

Fotografie z výletu – Aquapark Istralandia

Aquapark Istralandia >>

Fotografie z aktivit – Dobrodružný park Jangalooz

Dobrodružný park Jangalooz >>

Fotografie z aktivit – Vodní park Wibit

Vodní park Wibit Stella Maris >>

Fotografie z tábora

Istrie >>

TÁBOR NOVÉ GENERACE V CHORVATSKU

Cenové informace

Kód táboraTermínCenaVolná místaObjednávka
HR1/202428.6.-7.7.10.970OBSAZENOOBJEDNAT
HR2/20245.7.-14.7.11.470OBSAZENOOBJEDNAT
HR3/202412.7.-21.7.11.970více jak 9OBJEDNAT
HR4/202419.7.-28.7.12.6709OBJEDNAT
HR5/202426.7.-4.8.12.870více jak 9OBJEDNAT
HR6/20242.8.-11.8.12.9705OBJEDNAT

Na tyto tábory je navíc možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: předtermínová 10%, klubová 5%, hromadná 5%, loňská 2%, sloučené termíny 1.500 Kč, vlastní doprava 1.500 Kč (viz Podrobné informace o odjezdech).

Vstupte do Klubu Sindibád a hned na první tábor obdržíte slevu 5%