TÁBORY U MOŘE VE ŠPANĚLSKU

Tábor pro náctileté
Popis Foto Vedoucí Odjezdy
Vedoucí a instruktoři na táboře

TÁBOR PRO NÁCTILETÉ VE ŠPANĚLSKU

Základní informace

Typ rekreace: Tábor pro náctileté / Dětská zahraniční rekreace
Počet účastníků: 28 dětí + 3 vedoucí
Stáří účastníků: 12-18 let
Místo konání: Španělsko, Oropesa del Mar
Ubytování: Apartmány pro 4-6 osob s dvoulůžkovými pokoji (1-2 dvoulůžkové ložnice + dvoulůžkový obývací pokoj), sociálním zařízením, kuchyní, terasou/balkonem, 150 m od pláže
Strava: Formou plné penze v místní restauraci včetně nápojů. Strava začíná večeří a končí obědem
Doprava: Klimatizovaným zahraničním autobusem. Cesta trvá 22-24 hodin. Za příplatek možnost zajistit leteckou přepravu
V ceněUbytování, strava včetně nápojů, doprava, vedoucí, program, připojení k Wifi, cestovní pojištění, pojištění CK
Co není v ceně: Výlety, připojištění stornopoplatků, připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky), jídlo a pití do autobusu na cestu do Španělska a zpět

Reference: Tyto tábory pro teenagery pořádáme od roku 1994. V roce 2017 nejprodávanější teenagers tábor u moře.
Podobně zaměřené tábory: Trendy tábory, Tábory u moře v Chorvatsku, Sportovní tábory.

Akce určená výhradně pro teenagery. Parádní zážitky v kolektivu vrstevníků!

Dětské tábory (Wikipedie)

TÁBOR PRO NÁCTILETÉ VE ŠPANĚLSKU

Informace o vedoucích

Naše mnohaleté zkušenosti nám říkají, jaké osobní vlastnosti má mít dobrý táborový vedoucí. Vedoucí musí být zapálený pro věc jako takovou, tedy pro táborový život. Vedoucí musí být ale zapálený i pro tematickou náplň tábora, tedy pro hlavní činnost, kterou se konkrétní tábor zabývá (airsoft, počítače, výtvarka, cyklo, military, koně, moře…). Jen nadšení pro hlavní táborovou činnost však nestačí, vedoucí musí být i znalý věci, musí mít zkušenosti s danou činností, aby byl pro tábor přínosem. Souhrnem lze říci, že základními vlastnostmi je ochota pracovat pro táborový kolektiv a odborná znalost v oblasti hlavní táborové činnosti. Kromě těchto dvou, z našeho pohledu klíčových vlastností, musí mít táborový vedoucí další důležité vlastnosti. Musí být organizačně schopný, mít přirozenou autoritu, umět promluvit ke kolektivu, být vnímavý k potřebám či problémům dětí. V neposlední řadě musí být týmovým hráčem, tedy nadřadit potřeby kolektivu nad svými osobními potřebami.

A jak docilujeme toho, že naši vedoucí oplývají těmito vlastnostmi? V prvé řadě upřednostňujeme vedoucí z řad bývalých dětí. Tito vedoucí mají osobní zkušenost s prostředím tábora, vědí jak to na táboře „chodí“, konkrétní tábor je baví a byli svými vedoucími formováni v duchu táborového kamarádství. Avšak navzdory všem těmto kladům procházejí tito vedoucí, stejně jako vedoucí noví, vstupními pohovory v naší kanceláři a školením zakončeným speciálně sestavenými testy pro táborové vedoucí. Noví vedoucí nám navíc dokládají praxi v oblasti práce s dětmi, reference z předchozích dětských táborů a účastní se předsezonního víkendového soustředění probíhajícího přímo na tábořišti.

Staré táborové pravidlo říká, že spokojenost dětí závisí z jedné třetiny na jídle, z jedné třetiny na počasí a z jedné třetiny na táborových vedoucích. Jsme si vědomi této skutečnosti :-)

Sestava vedoucích tábora S1/2021
<Doleželová Simona
Ing. Doleželová Simonahlavní vedoucí, 29let
<Tóth Pavel
Tóth Paveloddílový vedoucí, 42let
Sestava vedoucích tábora S2/2021
<Škopek Marek
Škopek Marekhlavní vedoucí, 29let
<Záleská Veronika
Záleská Veronikaoddílový vedoucí, 33let

TÁBOR PRO NÁCTILETÉ VE ŠPANĚLSKU

Cenové informace

Kód táboraTermínDnyCena KčVolná místa
S1/20219.7.-18.7.1012.460OBSAZENO
S2/202116.7.-25.7.1012.460OBSAZENO
Odjezdy: Praha, Plzeň, Brno
Další informace k odjezdům
Přihláška na dětský tábor

Na tyto tábory je možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: předtermínová 10%, hromadná 5%, loňská 2%, sloučené termíny 1.200 Kč. Příplatek za dopravu z Brna 420 Kč (na tomto odjezdovém místě nejsou přítomni naši vedoucí, jedná se o mezinárodní linkovou dopravu ČSAD Tišnov – bližší informace na stránce Odjezdy).