TÁBORY U MOŘE / OKRUH EVROPOU

dětské tábory Německo
Popis Vedoucí Odjezdy
Dětské tábory Německo: Odjezdy na tábory (místo, datum, čas)

OKRUH EVROPOU
DĚTSKÉ TÁBORY – NĚMECKO / RAKOUSKO / ITÁLIE

Základní informace

Typ rekreace: Dětské tábory Německo, Itálie, Rakousko
Počet účastníků: 16 dětí + 2 vedoucí
Stáří účastníků:
13-18 let
Místa konání: Rakousko, Itálie, Švýcarsko,  Německo
Ubytování: Penziony, 2-4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením.
Strava: Snídaně a večeře v penzionech. Obědy po cestě (McDonalds, KFC, apod.).
Doprava: Moderním zahraničním minibusem (klimatizace, video), který zajišťuje dopravu po celou dobu tábora
V ceně tábora: Ubytování, strava (polopenze), doprava, vedoucí, zdravotník, program, cestovní pojištění
V ceně tábora není: Povinné místní poplatky (děti do 12-ti let 26 Kč/osobu/den, nad 12 let 53 Kč/osobu/den), obědy (každý si při přesunu koupí nač má chuť), vstupy na atrakce, jídlo a pití do autobusu na 1.den cesty, připojištění stornopoplatků, připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky)

Reference: Novinka roku 2017 – Dětské tábory u moře – Tábory v pohybu!
Podobně zaměřené tábory: Trendy tábory, Tábory u moře v Chorvatsku, Sportovní tábory

Jezera, hory, moře, aquaparky. Zcela ojedinělá akce!

OKRUH EVROPOU
DĚTSKÉ TÁBORY – NĚMECKO / RAKOUSKO / ITÁLIE

Odjezdové informace

Dopravu zajišťuje moderní autobus naší kanceláře. Vozidlo má dvouzónovou klimatizaci, posuvná sedadla do uličky, sklopná opěradla sedadel, přehrávač hudby/filmů, 2x monitor. USB zásuvku/osvětlení/reproduktor u každého sedadla, mikrofon, navigaci, tmavá okna. Autobus je vyrobený v roce 2019, naše společnost SINDIBÁD je prvním majitelem, samozřejmě má uzavřené povinné ručení i havarijní pojištění. Havarijní pojištění obsahuje i asistenční služby pro cestující v případě poruchy vozidla, jako je například ubytování cestujících po dobu čekání na náhradní autobus. Snahou naší kanceláře je vždy maximalizace hladkého, bezpečného a pohodového průběhu tábora.

Odjezdové místo Praha

Praha (sraz 10:00 hodin / návrat 19:00 hodin): Ústřední autobusové nádraží Praha – Florenc, Praha 8, Křižíkova 4. Číslo nástupiště je uvedené na infotabuli v odjezdové hale. GPS: 50.089990, 14.439353

Odjezdové místo Praha
Odjezdové místo Praha

Odjezdové místo Brno

Brno (sraz 7:00 hodin / návrat 21:30 hodin): Staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand, ulice Benešova, nástupiště RegioJet.  Na tomto  odjezdovém místě nejsou přítomni naši vedoucí a proto děti absolvují dopravu do Prahy na zodpovědnost svých rodičů. Děti tedy pod dozorem rodičů nastoupí do linkového autobusu RegioJet, který je doveze do Prahy na autobusové nádraží Florenc. Zde si je přímo na nástupišti převezmou naši vedoucí, čímž děti zahájí tábor. Následně se pod dozorem vedoucích přemístí jen o pár desítek metrů na jiné nástupiště Praha Florenc, ze kterého je vypravován autobus jedoucí již přímo do cílové destinace. Autobusovou jízdenku na linku RegioJet klienti obdrží od kanceláře společně s cestovní smlouvou a ostatními legislativními náležitostmi. Návrat probíhá stejně, přičemž děti ukončují tábor za dozoru vedoucích na nádraží Praha Florenc nastoupením do autobusu RegioJet. Cestu domů absolvují na zodpovědnost svých rodičů. Za tuto obousměrnou dopravu je účtován příplatek. GPS: 49.193842, 16.613997

Odjezdové místo Brno
Odjezdové místo Brno

OKRUH EVROPOU
DĚTSKÉ TÁBORY – NĚMECKO / RAKOUSKO / ITÁLIE

Cenové informace

Kód táboraTermínCenaVolná místaObjednávka
EV1/20242.8.-11.8.19.770více jak 9OBJEDNAT

Na tyto tábory je možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: předtermínová 10%, klubová 5%, hromadná 5%, loňská 2%. Příplatek za dopravu z Brna 420 Kč (viz Podrobné informace o odjezdech).

Vstupte do Klubu Sindibád a hned na první tábor obdržíte slevu 5%

OKRUH EVROPOU
DĚTSKÉ TÁBORY – NĚMECKO / RAKOUSKO / ITÁLIE

Další informace

Zavazadla

Dovolujeme si připomenout, že pokud není v propozicích k dané akci uvedeno jinak, mohou si účastníci vzít s sebou do autobusu pouze jedno hlavní zavazadlo a jedno zavazadlo příruční. Tyto limity jsou stanoveny především kvůli nepřetěžování autobusů, tedy v zájmu bezpečnosti dopravy. K těmto dvěma základním zavazadlům (hlavní, příruční) je samozřejmě možno přibalit speciální zavazadlo pro danou rekreaci (spacák, přilba).

Co s sebou

• Kufr: trika, kraťasy, plavky, spodní prádlo, oblečení do města. Sluneční brýle, krém na opalování s OF min 15, krém po opalování, Panthenol spray, pokrývku hlavy, podložku na pláž. Kapesné cca 70 Euro na vstupy + 80 Euro na obědy a pití, příp. in-line brusle.

Pokud vám chybí některá z potřebných sportovních potřeb či nějaké oblečení, nebo jste se rozhodli vaši zastaralou cestovní výbavu omladit, můžete navštívit tyto námi doporučované obchody se sportovním vybavením: SportisimoDecathlonHudy sport.

• Malý batoh či taška – platný cestovní pas, jídlo a pití na cestu, hygienické potřeby, malý ručník, lehkou mikinu či svetr, karty, knížku.