TÁBORY U MOŘE / OKRUH EVROPOU

dětské tábory Rakousko
Popis Vedoucí Odjezdy
Dětské tábory Rakousko: Vedoucí a instruktoři na táboře

OKRUH EVROPOU
DĚTSKÉ TÁBORY – NĚMECKO / RAKOUSKO / ITÁLIE

Základní informace

Typ rekreace: Dětské tábory Německo, Itálie, Rakousko
Počet účastníků: 16 dětí + 2 vedoucí
Stáří účastníků:
13-18 let
Místa konání: Rakousko, Itálie, Švýcarsko,  Německo
Ubytování: Penziony, 2-4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením.
Strava: Snídaně a večeře v penzionech. Obědy po cestě (McDonalds, KFC, apod.).
Doprava: Moderním zahraničním minibusem (klimatizace, video), který zajišťuje dopravu po celou dobu tábora
V ceně tábora: Ubytování, strava (polopenze), doprava, vedoucí, zdravotník, program, cestovní pojištění
V ceně tábora není: Povinné místní poplatky (děti do 12-ti let 26 Kč/osobu/den, nad 12 let 53 Kč/osobu/den), obědy (každý si při přesunu koupí nač má chuť), vstupy na atrakce, jídlo a pití do autobusu na 1.den cesty, připojištění stornopoplatků, připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky)

Reference: Novinka roku 2017 – Dětské tábory u moře – Tábory v pohybu!
Podobně zaměřené tábory: Trendy tábory, Tábory u moře v Chorvatsku, Sportovní tábory

Jezera, hory, moře, aquaparky. Zcela ojedinělá akce!

Dětské tábory >>

OKRUH EVROPOU
DĚTSKÉ TÁBORY – NĚMECKO / RAKOUSKO / ITÁLIE

Informace o vedoucích

Naše mnohaleté zkušenosti nám říkají, jaké osobní vlastnosti má mít dobrý táborový vedoucí. Vedoucí musí být zapálený pro věc jako takovou, tedy pro táborový život. Vedoucí musí být ale zapálený i pro tematickou náplň tábora, tedy pro hlavní činnost, kterou se konkrétní tábor zabývá (airsoft, počítače, výtvarka, cyklo, military, koně, cestování…). Jen nadšení pro hlavní táborovou činnost však nestačí, vedoucí musí být i znalý věci, musí mít zkušenosti s danou činností, aby byl pro tábor přínosem. Souhrnem lze říci, že základními vlastnostmi je ochota pracovat pro táborový kolektiv a odborná znalost v oblasti hlavní táborové činnosti. Kromě těchto dvou, z našeho pohledu klíčových vlastností, musí mít táborový vedoucí další důležité vlastnosti. Musí být organizačně schopný, mít přirozenou autoritu, umět promluvit ke kolektivu, být vnímavý k potřebám či problémům dětí. V neposlední řadě musí být týmovým hráčem, tedy nadřadit potřeby kolektivu nad svými osobními potřebami.

A jak docilujeme toho, že naši vedoucí oplývají těmito vlastnostmi? V prvé řadě upřednostňujeme vedoucí z řad bývalých dětí. Tito vedoucí mají osobní zkušenost s prostředím tábora, vědí jak to na táboře „chodí“, konkrétní tábor je baví a byli svými vedoucími formováni v duchu táborového kamarádství. Avšak navzdory všem těmto kladům procházejí tito vedoucí, stejně jako vedoucí noví, vstupními pohovory v naší kanceláři a školením zakončeným speciálně sestavenými testy pro táborové vedoucí. Noví vedoucí nám navíc dokládají praxi v oblasti práce s dětmi, reference z předchozích dětských táborů a účastní se předsezonního víkendového soustředění probíhajícího přímo na tábořišti.

Táborové motto

Staré táborové pravidlo říká, že spokojenost dětí závisí z jedné třetiny na jídle, z jedné třetiny na počasí a z jedné třetiny na táborových vedoucích. Jsme si vědomi této skutečnosti 🙂

OKRUH EVROPOU
DĚTSKÉ TÁBORY – NĚMECKO / RAKOUSKO / ITÁLIE

Cenové informace

Kód táboraTermínCenaVolná místaObjednávka
EV1/20242.8.-11.8.19.770více jak 9OBJEDNAT

Na tyto tábory je možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: předtermínová 10%, klubová 5%, hromadná 5%, loňská 2%. Příplatek za dopravu z Brna 420 Kč (viz Podrobné informace o odjezdech).

Vstupte do Klubu Sindibád a hned na první tábor obdržíte slevu 5%