ZIMNÍ TÁBORY NA SLOVENSKU

jarní lyžařské tábory
Popis Foto Vedoucí Odjezdy
Jarní lyžařské tábory: Fotografie z táborů a táborových výletů

JARNÍ LYŽAŘSKÉ TÁBORY V ROHÁČÍCH

Základní informace

Typ rekreace: Jarní lyžařské tábory
Počet účastníků: 24 dětí + 3 vedoucí
Stáří účastníků: 9-18 let
Místo konání: Slovensko, Západní Tatry – Roháče, obec Habovka
Ubytování: Soukromé penziony, 2-5 lůžkové pokoje, sociální zařízení a společenská místnost
Strava: Česká plná penze včetně nápojů přímo na penzionu. Obědy a odpolední svačiny formou balíčku
Doprava: Moderním autobusem, který po celou dobu zůstává v místě a denně nás přepravuje na sjezdovky
V ceně tábora: Strava včetně nápojů, ubytování, doprava, vedoucí, lyžařští instruktoři, zdravotní dozor a cestovní pojištění
V ceně tábora není: Výlety, jídlo a pití do autobusu na cestu tam, lyžařská permanentka, připojištění stornopoplatků, připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky)

Reference: Zimní tábory pořádáme od roku 1995. Ani jednou za celé toto období se zatím nestalo, že bychom v lyžařském středisku neměli sníh
Podobně zaměřené tábory: Lyžařské tábory Alpy, Lyžařský tábor Šumava
Prémie: Každý dosavadní účastník, který s sebou na tábor vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), která se společností SINDIBÁD ještě nikde nebyla, získá od nás navíc jako prémii „Táborové fotoalbum“.

Roháče – nádherná příroda a skvělé lyžování na slušných svazích

Dětské tábory >>

JARNÍ LYŽAŘSKÉ TÁBORY V ROHÁČÍCH

Fotogalerie

Jeden obrázek vydá za tisíce slov ;-). Jinými slovy, tímto mottem se řídíme i my. Proto jsme pro vás připravili právě tuto stránku. Zde umístěné fotografie jsou totiž vybrány z již proběhlých táborů v dané lokalitě. Jedná se tedy o autentické záběry ze skutečného táborového života a fotografie jsme vybrali tak, aby co nejvíce dokumentovaly táborové prostředí. Zachycují především ubytování, stravování, prostory pro vnitřní i venkovní program ale i sportování. Kromě toho záběry ukazují pohyb dětí v blízkém i vzdálenějším okolí tábora, například při hrách a výletech.

Nicméně z fotografií lze vyčíst i další informace, které vám pomohou s výběrem nejvhodnějšího tábora právě pro vás. Všímejte si například věkového složení účastníků tábora, poměru děvčat a chlapců, druhů a množství sportovních aktivit, ale i typů a četnosti táborových výletů. A tak lze z fotografií většinou dobře vypozorovat, a jistě to přispěje k vašemu rozhodnutí, který tábor z naší nabídky zvolíte. Závěrem lze říci, že naším velkým přáním je, aby na daný tábor přijely děti, které si jej vybraly, těší se na něj a chtějí si jej upřímně užít. Protože není lepšího pocitu a lepší odměny pro nás i naše táborové vedoucí, než je pohled na usměvavé a spokojené účastníky tábora v době jejich návratu.

Fotografie z výletu – Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia >>

Fotografie z výletu – Zoologická zahrada Kontakt

ZOO Kontakt >>

Fotografie z výletu – Termální koupaliště Oravice

Termální koupaliště Oravice >>

Fotografie z tábora

JARNÍ LYŽAŘSKÉ TÁBORY V ROHÁČÍCH

Videogalerie

JARNÍ LYŽAŘSKÉ TÁBORY V ROHÁČÍCH

Cenové informace

Kód táboraTermínCenaVolná místaObjednávka
ZS1/20244.-10.2.8.4804OBJEDNAT
ZS2/202411.-17.2.8.4801OBJEDNAT
ZS3/202418.-24.2.8.480OBSAZENOOBJEDNAT

Na tyto tábory je možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: klubová 5%, loňská 2%, vlastní doprava 40 € (viz Podrobné informace o odjezdech).

Vstupte do Klubu Sindibád a hned na první tábor obdržíte slevu 5%