ZIMNÍ TÁBORY NA SLOVENSKU

Popis Foto Vedoucí Odjezdy
Fotografie z táborů a táborových výletů

JARNÍ LYŽAŘSKÉ TÁBORY V ROHÁČÍCH

Základní informace

Typ rekreace: Jarní lyžařské tábory pro pokročilé lyžaře / Dětská zahraniční rekreace
Počet účastníků: 24 dětí + 3 vedoucí
Stáří účastníků: 9-18 let
Místo konání: Slovensko, Západní Tatry – Roháče, obec Habovka
Ubytování: Soukromé penziony, 2-4 lůžkové pokoje, sociální zařízení, společenská místnost
Strava: Česká plná penze včetně nápojů přímo na penzionu. Obědy a odpolední svačiny formou balíčku
Doprava: Podle počtu účastníků moderním autobusem či minibusem, který po celou dobu zůstává v místě a denně nás přepravuje na sjezdovky
V ceně tábora: Strava včetně nápojů, ubytování, doprava, vedoucí, lyžařští instruktoři, zdravotní dozor, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku
V ceně tábora není: Výlety, jídlo a pití do autobusu na cestu tam, lyžařská permanentka, připojištění stornopoplatků, připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky)

Reference: Zimní tábory pořádáme od roku 1995. Ani jednou za celé toto období se nestalo, že bychom v lyžařském středisku neměli sníh
Podobně zaměřené tábory: Lyžařské tábory Alpy, Lyžařský tábor Šumava
Prémie: Každý dosavadní účastník, který s sebou na tábor vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), která s CK Sindibád ještě nikde nebyla, získá od nás jako prémii „Táborové fotoalbum“.

Roháče jsou nádherná příroda, skvělé lyžování a téměř 100% jistota sněhu.

JARNÍ LYŽAŘSKÉ TÁBORY V ROHÁČÍCH

Fotogalerie

Jeden obrázek vydá za tisíce slov ;-) Tímto mottem se řídíme i my. Proto jsme pro vás připravili právě tuto stránku. Zde umístěné fotografie jsou vybrány z již proběhlých táborů v dané lokalitě. Jedná se tedy o autentické záběry ze skutečného táborového života. Fotografie jsou vybrány tak, aby co nejvíce dokumentovaly táborové prostředí. Většinou zachycují ubytování, stravování, prostory pro vnitřní i venkovní program či sportování. Další záběry ukazují pohyb dětí v blízkém i vzdálenějším okolí tábora, například při hrách a výletech.

Z fotografií lze vyčíst i další informace, které vám pomohou s výběrem nejvhodnějšího tábora právě pro vás. Všímejte si například věkového složení účastníků tábora, poměru děvčat a chlapců, druhů a množství sportovních aktivit, typů a četnosti táborových výletů. Toto lze z fotografií většinou dobře vypozorovat a jistě to přispěje k vašemu rozhodnutí, který tábor z naší nabídky zvolit. Věřte, že naším velkým přáním je, aby na daný tábor přijely děti, které si jej vybraly, těší se na něj a chtějí si jej upřímně užít. Není lepšího pocitu a lepší odměny pro nás i naše táborové vedoucí, než je pohled na usměvavé a spokojené účastníky tábora v době jejich návratu.

Fotografie z výletu – Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia

Fotografie z výletu – Zoologická zahrada Kontakt

ZOO Kontakt

Fotografie z výletu – Termální koupaliště Oravice

Termální koupaliště Oravice

Fotografie z tábora

JARNÍ LYŽAŘSKÉ TÁBORY V ROHÁČÍCH

Videogalerie

JARNÍ LYŽAŘSKÉ TÁBORY V ROHÁČÍCH

Cenové informace

Kód akceTermínCena KčVolno
ZS1/202131.1.-6.2.6.480více než 9
ZS2/20217.2.-13.2.6.480více než 9
ZS3/202114.2.-20.2.6.480více než 9
ZS4/202121.2.-27.2.6.480více než 9
ZS5/202128.2.-6.3.6.480více než 9
ZS6/20217.3.-13.3.6.480více než 9
Odjezdy: Praha, Brno, H.Králové, Olomouc, Habovka
Další informace k odjezdům
Přihláška na dětský tábor

Na tyto tábory je možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: loňská 2%, vlastní doprava 40 €.