ZIMNÍ TÁBORY NA SLOVENSKU

Popis Foto Vedoucí Odjezdy
Vedoucí a instruktoři na táboře

JARNÍ LYŽAŘSKÝ TÁBOR V ROHÁČÍCH

Základní informace

Typ rekreace: Jarní lyžařský tábor pro pokročilé lyžaře / Dětská zahraniční rekreace
Počet účastníků: 24 dětí + 3 vedoucí
Stáří účastníků: 9-18 let
Místo konání: Slovensko, Západní Tatry – Roháče, obec Habovka
Ubytování: Soukromé penziony, 2-4 lůžkové pokoje, sociální zařízení, společenská místnost
Strava: Česká plná penze včetně nápojů přímo na penzionu. Obědy a odpolední svačiny formou balíčku
Doprava: Podle počtu účastníků moderním autobusem či minibusem, který po celou dobu zůstává v místě a denně nás přepravuje na sjezdovky
V ceně tábora: Strava včetně nápojů, ubytování, doprava, vedoucí, lyžařští instruktoři, zdravotní dozor, cestovní pojištění
V ceně tábora není: Výlety, jídlo a pití do autobusu na cestu tam, lyžařská permanentka. Připojištění stornopoplatků, připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky)

Reference: Zimní tábory pořádáme od roku 1995. Ani jednou za celé toto období se nestalo, že bychom v lyžařském středisku neměli sníh
Podobně zaměřené tábory: Lyžařské tábory Alpy, Lyžařský tábor Šumava
Prémie: Každý dosavadní účastník, který s sebou na tábor vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), která se společností SINDIBÁD ještě nikde nebyla, získá od nás jako prémii „Táborové fotoalbum“.

Roháče jsou nádherná příroda, skvělé lyžování a téměř 100% jistota sněhu.

Dětské tábory (Wikipedie)

JARNÍ LYŽAŘSKÝ TÁBOR V ROHÁČÍCH

Informace o vedoucích

Naše mnohaleté zkušenosti nám říkají, jaké osobní vlastnosti má mít dobrý táborový vedoucí. Vedoucí musí být zapálený pro věc jako takovou, tedy pro táborový život. Vedoucí musí být ale zapálený i pro tematickou náplň tábora, tedy pro hlavní činnost, kterou se konkrétní tábor zabývá (airsoft, počítače, výtvarka, cyklo, lyžování…). Jen nadšení pro hlavní táborovou činnost však nestačí, vedoucí musí být i znalý věci, musí mít zkušenosti s danou činností, aby byl pro tábor přínosem. Souhrnem lze říci, že základními vlastnostmi je ochota pracovat pro táborový kolektiv a odborná znalost v oblasti hlavní táborové činnosti. Kromě těchto dvou, z našeho pohledu klíčových vlastností, musí mít táborový vedoucí další důležité vlastnosti. Musí být organizačně schopný, mít přirozenou autoritu, umět promluvit ke kolektivu, být vnímavý k potřebám či problémům dětí. V neposlední řadě musí být týmovým hráčem, tedy nadřadit potřeby kolektivu nad svými osobními potřebami.

A jak docilujeme toho, že naši vedoucí oplývají těmito vlastnostmi? V prvé řadě upřednostňujeme vedoucí z řad bývalých dětí. Tito vedoucí mají osobní zkušenost s prostředím tábora, vědí jak to na táboře „chodí“, konkrétní tábor je baví a byli svými vedoucími formováni v duchu táborového kamarádství. Avšak navzdory všem těmto kladům procházejí tito vedoucí, stejně jako vedoucí noví, vstupními pohovory v naší kanceláři a školením zakončeným speciálně sestavenými testy pro táborové vedoucí. Noví vedoucí nám navíc dokládají praxi v oblasti práce s dětmi, reference z předchozích dětských táborů a účastní se předsezonního víkendového soustředění probíhajícího přímo na tábořišti.

Staré táborové pravidlo říká, že spokojenost dětí závisí z jedné třetiny na jídle, z jedné třetiny na počasí a z jedné třetiny na táborových vedoucích. Jsme si vědomi této skutečnosti :-)

Sestava vedoucích tábora ZS3/2022
<Ston class=
Ing. Ston Zdeněkhlavní vedoucí, 42let
<Nedvědová Kateřina
Nedvědová Kateřinaoddílový vedoucí, 21let
<Župka Petr
Župka Petroddílový vedoucí, 24let
<Melicharová Petra
Bc. Melicharová Petraoddílový vedoucí, 37let
<Župka Jan
Župka Janoddílový vedoucí, 20let
<Šašek Vladimír
Ing. Šašek Vladimíroddílový vedoucí, 54let

JARNÍ LYŽAŘSKÝ TÁBOR V ROHÁČÍCH

Cenové informace

Kód akceTermínCena KčVolno
ZS1/20226.2.-12.2.6.680OBSAZENO
ZS2/202213.2.-19.2.6.680OBSAZENO
ZS3/20226.3.-12.3.6.6805
ZS4/202213.3.-19.3.6.680OBSAZENO
Odjezdy: Praha, Brno, H.Králové, Olomouc, Habovka
Další informace k odjezdům
Přihláška na dětský tábor

Na tyto tábory je možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: klubová 5%, loňská 2%, vlastní doprava 40 €.