ZIMNÍ TÁBORY NA SLOVENSKU

jarní lyžařský tábor
Popis Foto Vedoucí Odjezdy
Jarní lyžařský tábor: Vedoucí a instruktoři na táboře

JARNÍ LYŽAŘSKÝ TÁBOR V ROHÁČÍCH

Základní informace

Typ rekreace: Jarní lyžařský tábor
Počet účastníků: 24 dětí + 3 vedoucí
Stáří účastníků: 9-18 let
Místo konání: Slovensko, Západní Tatry – Roháče, obec Habovka
Ubytování: Soukromé penziony, 2-5 lůžkové pokoje, sociální zařízení a společenská místnost
Strava: Česká plná penze včetně nápojů přímo na penzionu. Obědy a odpolední svačiny formou balíčku
Doprava: Moderním autobusem, který po celou dobu zůstává v místě a denně nás přepravuje na sjezdovky
V ceně tábora: Strava včetně nápojů, ubytování, doprava, vedoucí, lyžařští instruktoři, zdravotní dozor a cestovní pojištění
V ceně tábora není: Výlety, jídlo a pití do autobusu na cestu tam, lyžařská permanentka, připojištění stornopoplatků, připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky)

Reference: Zimní tábory pořádáme od roku 1995. Ani jednou za celé toto období se nestalo, že bychom v lyžařském středisku neměli sníh
Podobně zaměřené tábory: Lyžařské tábory Alpy, Lyžařský tábor Šumava
Prémie: Každý dosavadní účastník, který s sebou na tábor vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), která se společností SINDIBÁD ještě nikde nebyla, získá od nás navíc jako prémii „Táborové fotoalbum“.

Roháče – nádherná příroda a skvělé lyžování na slušných svazích

Dětské tábory >>

JARNÍ LYŽAŘSKÝ TÁBOR V ROHÁČÍCH

Informace o vedoucích

Naše mnohaleté zkušenosti nám říkají, jaké osobní vlastnosti má mít dobrý táborový vedoucí. Vedoucí musí být zapálený pro věc jako takovou, tedy pro táborový život. Vedoucí musí být ale zapálený i pro tematickou náplň tábora, tedy pro hlavní činnost, kterou se konkrétní tábor zabývá (airsoft, počítače, výtvarka, cyklo, lyžování…). Jen nadšení pro hlavní táborovou činnost však nestačí, vedoucí musí být i znalý věci, musí mít zkušenosti s danou činností, aby byl pro tábor přínosem. Souhrnem lze říci, že základními vlastnostmi je ochota pracovat pro táborový kolektiv a odborná znalost v oblasti hlavní táborové činnosti. Kromě těchto dvou, z našeho pohledu klíčových vlastností, musí mít táborový vedoucí také další důležité vlastnosti. Tedy především být organizačně schopný, mít přirozenou autoritu, umět promluvit ke kolektivu, být vnímavý k potřebám či problémům dětí. V neposlední řadě musí být týmovým hráčem, tedy nadřadit potřeby kolektivu nad svými osobními potřebami.

A jak docilujeme toho, že naši vedoucí oplývají těmito vlastnostmi? V prvé řadě upřednostňujeme vedoucí z řad bývalých dětí. Tito vedoucí mají osobní zkušenost s prostředím tábora, vědí jak to na táboře „chodí“, konkrétní tábor je baví a byli svými vedoucími formováni v duchu táborového kamarádství. Avšak navzdory všem těmto kladům procházejí tito vedoucí, stejně jako vedoucí noví, vstupními pohovory v naší kanceláři a školením zakončeným speciálně sestavenými testy pro táborové vedoucí. Noví vedoucí nám navíc dokládají praxi v oblasti práce s dětmi, reference z předchozích dětských táborů a účastní se předsezonního víkendového soustředění probíhajícího přímo na tábořišti.

Táborové motto

Staré táborové pravidlo říká, že spokojenost dětí závisí z jedné třetiny na jídle, z jedné třetiny na počasí a z jedné třetiny na táborových vedoucích. Jak bylo uvedeno, jsme si vědomi této skutečnosti 🙂

Sestava vedoucích tábora ZS1/2024
<Šašek Vladimír
Ing. Šašek Vladimírhlavní vedoucí, 56let
<Vachel Jan
Vachel Janoddílový vedoucí, 32let
<Doležel Petr
Doležel Petroddílový vedoucí, 21let
Sestava vedoucích tábora ZS2/2024
<Šašek Vladimír
Ing. Šašek Vladimírhlavní vedoucí, 56let
<Smažil Michal
Smažil Michaloddílový vedoucí, 25let
<Segert Radek
Segert Radekoddílový vedoucí, 32let
<Průchová Linda
Průchová Lindaoddílový vedoucí, 39let

JARNÍ LYŽAŘSKÝ TÁBOR V ROHÁČÍCH

Cenové informace

Kód táboraTermínCenaVolná místaObjednávka
ZS1/20244.-10.2.8.4804OBJEDNAT
ZS2/202411.-17.2.8.4801OBJEDNAT
ZS3/202418.-24.2.8.480OBSAZENOOBJEDNAT

Na tyto tábory je možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: klubová 5%, loňská 2%, vlastní doprava 40 € (viz Podrobné informace o odjezdech).

Vstupte do Klubu Sindibád a hned na první tábor obdržíte slevu 5%