ZIMNÍ TÁBORY V RAKOUSKU

Ski tábor
Popis Foto Vedoucí Odjezdy
Ski tábor: Fotografie z táborů a táborových výletů

SKI TÁBOR V ALPÁCH

Základní informace

Typ rekreace: Ski tábor určený pro zkušené lyžaře i snowboardisty
Počet účastníků: 24 dětí + 3 vedoucí
Stáří účastníků: 11-18 let
Místo konání: Schladming-Dachstein / Planai, Rakousko
Ubytování: Horský penzion, 4-6 lůžkové apartmány, 2-3 lůžkové pokoje, sociální zařízení, balkon, Wifi a TV, krb
Strava: Snídaně přímo na penzionu. Oběd individuální na lyžařském svahu. Večeře opět na penzionu
Doprava: Podle počtu účastníků je doprava na lyžařské tábory zajišťována moderním autobusem či minibusem, který po celou dobu zůstává v místě a denně nás přepravuje na sjezdovky
V ceně tábora: Snídaně + večeře včetně nápojů, ubytování, doprava včetně denní dopravy do lyžařského centra, lyžařští vedoucí, zdravotní dozor a cestovní pojištění
V ceně tábora není: Jídlo a pití do autobusu, snídaně první den lyžování, obědy (zakoupíme na svahu), lyžařská permanentka, připojištění stornopoplatků, připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky)

Reference: Ověřená lokalita se 100% zárukou dostatku sněhu. 123 km sjezdovek, 44 moderních lanovek a vleků
Podobně zaměřené tábory: Lyžařské a snowboardové tábory Roháče, Lyžařský tábor Šumava.

100% jistota sněhu a skvěle udržované sjezdové tratě.

Dětské tábory >>

SKI TÁBOR V ALPÁCH

Fotogalerie

Jeden obrázek vydá za tisíce slov 😉 Tímto mottem se řídíme i my. Proto jsme pro vás připravili právě tuto stránku. Zde umístěné fotografie jsou totiž vybrány z již proběhlých táborů v dané lokalitě. Jedná se tedy o autentické záběry ze skutečného táborového života. Fotografie jsou vybrány tak, aby co nejvíce dokumentovaly táborové prostředí. Většinou zachycují ubytování, stravování, prostory pro vnitřní i venkovní program či sportování. Další záběry ukazují pohyb dětí v blízkém i vzdálenějším okolí tábora, například při hrách a výletech.

Z fotografií lze vyčíst i další informace, které vám pomohou s výběrem nejvhodnějšího tábora právě pro vás. Všímejte si například věkového složení účastníků tábora, poměru děvčat a chlapců, druhů a množství sportovních aktivit, typů a četnosti táborových výletů. Toto lze z fotografií většinou dobře vypozorovat a jistě to přispěje k vašemu rozhodnutí, který tábor z naší nabídky zvolit. Věřte, že naším velkým přáním je, aby na daný tábor přijely děti, které si jej vybraly, těší se na něj a chtějí si jej upřímně užít. Není lepšího pocitu a lepší odměny pro nás i naše táborové vedoucí, než je pohled na usměvavé a spokojené účastníky tábora v době jejich návratu.

Fotografie z tábora


SKI TÁBOR V ALPÁCH

Videogalerie

SKI TÁBOR V ALPÁCH

Cenové informace

Kód táboraTermínCenaVolná místaObjednávka
ZR1/20245.-9.2.12.470OBSAZENOOBJEDNAT
ZR2/202412.-16.2.12.470OBSAZENOOBJEDNAT

Na tyto tábory je možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: klubová 5%, loňská 2% (viz Podrobné informace o odjezdech).

Vstupte do Klubu Sindibád a hned na první tábor obdržíte slevu 5%