SNOWBOARDOVÉ TÁBORY – Rakousko, Alpy

Snowboardové tábory v AlpáchPopisFotoVedoucíKameraOdjezdy
snowboardové táboryTyp rekreace: Lyžařské tábory / snowboardové tábory určené pro zkušené lyžaře.
Stáří účastníků teenagers akce: 11-18 let.
Lokalita: Zell am See – Kaprun, Rakousko.
Reference: Ověřená lokalita se 100% zárukou dostatku sněhu. 138 km sjezdovek, 50 lanovek a vleků.
Podobně zaměřené tábory: Lyžařské a snowboardové tábory Roháče.

Alpská romantika

Snowboardové tábory

Lyžařské / snowboardové tábory

Na zimní tábory do rakouských Alp do oblasti Zeel am See – Kaprun zajišťuje dopravu některý z našich busů. Podle potřeby buď autobus Isuzu Turquoise (32 sedadel, klima, video) nebo minibus Renault Master (18 sedadel, klima, video).

TERMÍNY TÁBORŮ
Ceny v Eurech: 345.
Odjezdová místa: Praha, Brno, Liberec, Plzeň (info)
Kód akceTermínCena KčVolno
ZR1/20186.2. - 9.2.8.970obsazeno
ZR2/201813.2. - 16.2.8.970obsazeno

Příplatky za dopravu: Brno 420 Kč, Plzeň+Liberec 250 Kč.

Praha (sraz 8:00 hodin / návrat 23:30 hodin): Ústřední autobusové nádraží Praha – Florenc, Praha 8, Křižíkova 4. Číslo nástupiště bude uvedeno na infotabuli v odjezdové hale.

Brno (RegioJet)* (sraz 5:00 hodin / návrat 2:30 hodin): Staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand, ulice Benešova, nástupiště RegioJet.

Liberec (RegioJet)* (sraz 5:30 hodin / návrat 1:30 hodin): Autobusové nádraží Liberec, zastávka linkového autobusu RegioJet.

Plzeň (RegioJet)* (sraz 5:50 hodin / návrat 1:30 hodin): Centrální autobusové nádraží Plzeň, zastávka linkového autobusu RegioJet.

 

* Informace k linkové dopravě RegioJet (Student Agency)

Místem odjezdu je vždy autobusová zastávka linkového autobusu RegioJet a cestovní kancelář jej doporučuje těm klientům, kteří nemohou nebo nechtějí zahájit rekreaci z Prahy. Na těchto  odjezdových místech nejsou přítomni naši vedoucí a proto děti absolvují dopravu do Prahy na zodpovědnost svých rodičů. Děti tedy pod dozorem rodičů nastoupí do linkového autobusu RegioJet, který je doveze do Prahy. Zde si je přímo na nástupišti převezmou naši vedoucí, čímž děti zahájí rekreaci. Následně se pod dozorem vedoucích přemístí na nástupiště Praha Florenc, ze kterého je vypravován autobus jedoucí již přímo do cílové destinace. Autobusovou jízdenku na linku RegioJet klienti obdrží od cestovní kanceláře společně s cestovní smlouvou a ostatními legislativními náležitostmi. Návrat probíhá stejně, přičemž děti ukončují rekreaci za dozoru vedoucích na nádraží Praha Florenc nastoupením do autobusu RegioJet a cestu domů absolvují na zodpovědnost svých rodičů. Za tuto obousměrnou dopravu je účtován příplatek.