SNOWBOARDOVÉ TÁBORY – Rakousko, Alpy

Popis Foto Vedoucí Odjezdy

Typ rekreace: Lyžařské tábory tábory určené pro zkušené lyžaře / snowboardisty. Lyžování pro dospělé.
Stáří účastníků teenagers akce: 11-18 let. 
Lokalita: Schladming-Dachstein / Planai, Rakousko.
Reference: Ověřená lokalita se 100% zárukou dostatku sněhu. 123 km sjezdovek, 44 moderních lanovek a vleků.
Podobně zaměřené tábory: Lyžařské a snowboardové tábory Roháče.


Lyžařské / snowboardové tábory

Dopravu do lyžařského střediska zajišťuje moderní zcela nový autobus naší kanceláře. Vozidlo má dvouzónovou klimatizaci, posuvná sedadla do uličky, sklopná opěradla sedadel, přehrávač hudby/filmů, 3x monitor. USB zásuvku/osvětlení/reproduktor u každého sedadla, mikrofon, navigaci, tmavá okna. Autobus byl vyroben v roce 2019 a naše CK je prvním majitelem.
Po celou dobu pobytu zůstává autobus na místě a denně nás dopravuje na sjezdovky.

Přehled termínů

Na tyto tábory je možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: loňská 2%.

Kód akceTermínCena KčVolno
Odjezdy: Praha
ZR1/202018.2. - 22.2.8.970OBSAZENO

Místa odjezdů

Praha (sraz 23:00 hodin / návrat 23:30 hodin): Vyhrazené stání pro autobusy v ulici Chilská, přímo před výstupem z metra Opatov. Toto parkoviště pro zájezdové autobusy je rozšířením silnice Chilská do třetího pruhu a je po celé své délce odděleno asfaltovým chodníčkem od zastávek autobusů MHD. Zároveň navazuje na parkoviště K+R pro osobní vozidla, které mohou využít rodiče táborových účastníků. Na Opatově jsou proti sobě dva výstupy z metra Opatov – parkoviště je umístěno u toho výstupu, z něhož se jede směrem na Chodov. (Směrem k velkému kruhovému objezdu) a k němuž se přijíždí OD dálnice D1. GPS: 50.02808, 14.50802

Mapky odjezdů na lyžařské / snowboardové tábory


Zavazadla

Dovolujeme si připomenout, že pokud není v propozicích k dané akci uvedeno jinak, mohou si účastníci vzít s sebou do autobusu pouze jedno hlavní zavazadlo o maximální hmotnosti 15 kg. S maximálními rozměry 65 x 40 x 25 cm (případně jiné rozměry avšak objem maximálně 65 litrů). A jedno zavazadlo příruční o maximální hmotnosti 10 kg. S maximálními rozměry 45 x 30 x 25 cm (případně jiné rozměry avšak objem maximálně 30 litrů). Tyto limity jsou stanoveny především kvůli nepřetěžování autobusů, tedy v zájmu bezpečnosti dopravy. V případě nedodržení maximálních limitů zavazadel může být účastník ze zájezdu vyloučen. K těmto dvěma základním zavazadlům (hlavní, příruční) je samozřejmě možno přibalit speciální zavazadlo pro danou rekreaci (lyže, přilba, snowboard, lyžařské boty).

Co s sebou na lyžařské / snowboardové tábory

Platný cestovní pas nebo občanský průkaz. Lyže/snowboard (možno obojí), lyžařskou/snowboardovou přilbu (povinné), lyžařskou výstroj. Sportovní oblečení, civilní oblečení, domácí obuv, hygienické potřeby včetně ručníku, plavky. Kapesné (50-60 €), sluneční krém a brýle. Jídlo a pití na cestu do autobusu, snídani na první den lyžování. Nepovinně: čtení na cestu do autobusu, hudební nástroj, stolní hru, karty.

Pokud potřebujete novou lyžařskou výstroj / výzbroj nebo potřebujete obnovit svoje současné lyžařské vybavení. Můžete se porozhlédnou v těchto námi doporučovaných obchodech: Rock PointSportisimoHudy sport.