Přihláška na tábor

Sectigo Secure - CK Sindibád

Přihlašovací formulář

Zabezpečená stránka. Chráníme vaše soukromí. Veškeré údaje z tohoto formuláře jsou do kanceláře přenášeny šifrovaně.


Vyplňte údaje o účastníkovi

Pokud jedete na tábor s kamarády, uveďte jejich jména a my je zařadíme do stejného oddílu, ubytujeme na stejném pokoji a v autobuse usadíme pospolu.
Popište zdravotní stav. Uveďte fyzická či psychická omezení, aplikace jakýchkoliv léků, diety včetně vegetariánství, veganství a všech obdobných omezení v příjmu potravin. Dále pak především alergie, ADHD, Autismus, Aspergův syndrom a to včetně rozsahu. Upozorňujeme, že nepravdivé či neúplné informace o zdravotním stavu účastníka mohou být důvodem k nepřijetí či vyloučení dítěte z tábora a to bez náhrady.

Vyplňte kontaktní informace

Sem zašleme smlouvu. Doporučujeme email rodiče.
Například email účastníka nebo druhého rodiče.

Sem zašleme sms o odeslání smlouvy. Doporučujeme telefon rodiče.

Například telefon účastníka nebo druhého rodiče.


Vyberte tábor a jeho parametry


Zodpovězte doplňující údaje

INFO

INFO

INFO

INFO

INFO

Nadační fond DOBRÝ ANDĚL pomáhá rodinám s dětmi, které postihla rakovina či jiné závažné onemocnění. Společnost SINDIBÁD do fondu přispívá. Nyní můžete naším prostřednictvím přispět i Vy.

Zkontrolujte vyplněné údaje a odešlete

Po řádném vyplnění odešlete stisknutím tlačítka „Odeslat do kanceláře“. O úspěšném odeslání budete informováni přímo na této stránce. Vyčkejte tedy několik vteřin a nezavírejte okno internetového prohlížeče. Potvrzení se neobjeví (formulář se neodešle), pokud jste zapomněli vyplnit některý z povinných údajů. V takovém případě doplňte chybějící údaj a znovu odešlete.