TÁBORY U MOŘE V BULHARSKU

pobyty pro děti u moře v Bulharsku
Popis Foto Vedoucí Odlety
Pobyty pro děti u moře v Bulharsku: Popis tábora, termín a cena

POBYTY PRO DĚTI U MOŘE V BULHARSKU

Základní informace

Typ rekreace: Pobyty pro děti u moře v Bulharsku LETECKY ALL INCLUSIVE
Počet účastníků: 18 dětí + 2 vedoucí
Stáří účastníků:
 10-18 let
Místo konání: Bulharsko, Zlaté písky, nejzábavnější a nejlépe vybavené přímořské letovisko Bulharska
Ubytování: Hotel***, 2-3 lůžkové klimatizované pokoje (koupelna, toaleta, satelitní televize, lednice, balkon), recepce, Wifi, restaurace, sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky
Strava: Veškerá strava včetně nápojů v ceně tábora – ALL INCLUSIVE. Strava začíná večeří a končí snídaní
Doprava: Letecky z Prahy, cesta tam trvá 3,5 hodiny, cesta zpět 5,5 hodiny
V ceně tábora: Ubytování, strava, doprava, vedoucí, zdravotník, program a cestovní pojištění
V ceně tábora není: Výlety, připojištění stornopoplatků, připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky),  jídlo a pití do letadla na cestu do Bulharska a zpět

Reference: Letní tábor u moře v Bulharsku pořádáme od roku 2015. Jedná se o naprosto jedinečný pobyt
Podobně zaměřené tábory: Tábory u moře v ChorvatskuTrendy tábory, Počítačové tábory

Kód táboraTermínCenaVolná místaObjednávka
B1/20243.8.-10.8.19.970více jak 9OBJEDNAT

Na tyto tábory je možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: předtermínová 10%, klubová 5%, hromadná 5%, (viz Podrobné informace o odletech).

Letecky na Zlaté písky. To zní dobře!

POBYTY PRO DĚTI U MOŘE V BULHARSKU

Rychlé informace

Tábor u moře v Bulharsku je určený těm dětem, které chtějí strávit část prázdnin společně se svými vrstevníky odpočinkem u moře. Děti rozdělíme do táborových oddílů, z nichž každý spolupracuje se svým táborovým vedoucím. Denní program do značné míry závisí na tom, jak se oddíl se svým vedoucím domluví. Kromě koupání v moři a slunění se jedná například o plážový volejbal, či fotbal, jízdu na vodních tobogánech, scrabble, šachy, atraktivní projížďky na vodních skútrech, procházky po městě, nákupy na trzích.

Pro děti máme připravené hry u moře, na plážích a v nejbližším okolí tak, jak je zvykem na tuzemských táborech. To vše zábavnou formou a na zdravém mořském vzduchu. Na pláži se nachází vodní tobogan, sladkovodní aquapark, půjčovny vodních skútrů, šlapadel a dalších atrakcí.

Všechny táborové oddíly se samozřejmě snaží maximálně využít možnosti pobytu na mořské pláži. Nicméně především ze zdravotních důvodů je pobyt na mořských plážích pro děti redukovaný. V době nejsilnějšího sluníčka mezi 12-15 hodinou pak na pláže a k moři nechodíme vůbec. Tato doba je využita pro oběd a polední odpočinek. Ten je například možno strávit na pokoji, na terase se slunečníky.

Pobyty pro děti u moře v Bulharsku mají za úkol spojit nároky účastníků, kteří se již necítí býti dětmi a nechtějí hrát hry či být neustále organizováni v oddílech, s požadavky jejich rodičů na zajištění dozoru nad svými potomky a kontroly a regulace jejich ne vždy „dospělých“ nápadů.

POBYTY PRO DĚTI U MOŘE V BULHARSKU

Podrobné informace

O místě pobytu

Bulharský název Zlatých písků je Zlatni Pjaseci, anglicky Golden Sands. Jde o uměle vytvořené mořské letovisko na pobřeží Černého moře umístěné 20 km od Varny. Největší předností Zlatých písků jsou mořské pláže – 4km dlouhé z jemného žlutého písku s pozvolným vstupem do moře, bez spodních zpětných proudů. Slunečníky a lehátka na plážích jsou za poplatek, nicméně je zde prostor i pro vlastní slunečníky a lehátka. Služby na mořské pláži nabízejí možnosti sportovního vyžití (potápění, vodní lyžování, paragliding, vodní banán, vodní skútry), sprchy, toalety, restaurace, pizzerie.

Mořské pláže lemuje kolonáda s neuvěřitelným množstvím obchůdků, krámků, restaurací, zábavných atrakcí (elektrická autíčka, kolotoče, houpačky, trampolíny), sladkovodních bazénů s lehátky, slunečníky a bary. Po kolonádě jezdí pouze místní motorový vláček pro přepravu návštěvníků v rámci pláže Zlaté písky. Další možností přepravy je zapůjčení kolečkových bruslí, bicyklů či elektrických koloběžek.

Za mořskou pláží se nalézá zalesněný park s množstvím hotelů v několika řadách. U hotelů jsou místa příjemná na procházky s dobře udržovanými zahradami, opět s bazény, sportovišti, diskotékami.

O výletech

1.výlet: Delfinárium Varna. Roztomilí a hraví delfíni předvedou úchvatné představení a potěší snad každého návštěvníka. Předvedou výskoky do výšky, skoky přes tyč, průskoky kruhy, chytání kroužků na čumák, pinkání míče, tanec, zpěv. Vystřelování míče ocasní ploutví do publika a mnoho jiného. Stojí za to vidět. Cena 680 Kč (autobusová doprava, vstupné, dozor vedoucích).

Další fotografie >>

2.výlet: Aquapark Zlaté písky, „Aquapolis“. První vodní park v Bulharsku je postavený v jedinečném maurském stylu, dokonalá harmonie přírodního prostředí parku a uměle vytvořených prvků. Nespočet bazénů, skluzavek, vířivek, fontán, vodopádů i starobylé věže a zřícenina. Nechybí ani horolezecká stěna, amfiteátr, vodopád a umělé jezero. Zážitek v Aquapolis zaručen. Cena 690 Kč (autobusová doprava, vstupné, dozor vedoucích).

Další fotografie >>

Balíček výletů za zvýhodněných podmínek: Ceny uvedené u táborových výletů jsou platné v případě, že si výlety zakoupíte až přímo na táboře. Pokud si však oba výlety objednáte v okamžiku sjednávání cestovní smlouvy – tedy při přihlašování dítěte, obdržíte je za výrazně výhodnějších podmínek a to za 1220 Kč/os. Platbou předem tedy získáte, kromě finančního zvýhodnění, také jistotu, že se účastník výletu zúčastní (nemůže peníze použít jinak) a že peníze neztratí (vůbec je nemá). Platbou předem ušetříte 150 Kč.

Vstupte do Klubu Sindibád a hned na první tábor obdržíte slevu 5%

POBYTY PRO DĚTI U MOŘE V BULHARSKU

Další informace

Co s sebou

• Kufr: Trika, kraťasy, plavky, spodní prádlo, oblečení do města. Sluneční brýle, krém na opalování s OF min 15, krém po opalování, Panthenol spray, pokrývku hlavy. Podložku na pláž, řidičský průkaz na vodní skútry (stačí na malé moto). Kapesné cca 40-60 € (+ peníze na výlety, pokud nejsou objednány předem).

Pokud vám chybí některá z potřebných sportovních potřeb či nějaké oblečení, nebo jste se rozhodli vaši zastaralou cestovní výbavu omladit, můžete navštívit tyto námi doporučované obchody se sportovním vybavením: SportisimoDecathlon, Hudy sport.

• Malý batoh či taška: platný pas, jídlo na cestu (2x oběd, 1x večeře, 1x snídaně), pití na cestu. Hygienické potřeby, malý ručník, lehkou mikinu či svetr, karty, knížku.