Autobusová doprava

Autobusová doprava s CK Sindibád

Autobusová doprava tuzemská i zahraniční. Dopravou se zabýváme přes 10 let. Vozidla používáme i pro své vlastní zájezdy a rekreace. Každé vozidlo má svůj vlek. Ceny za dopravu jsou orientační, vždy záleží na konkrétní cestě. U větších vzdáleností vychází cena za km méně, u kratších vzdáleností pak více. 
Na konkrétní dopravu Vám obratem vypracujeme cenovou nabídku, kterou budete moci sami posoudit. Naše cenová nabídka vždy zahrnuje veškeré s přepravou spojené poplatky, jako jsou dálniční poplatky, silniční mýta, poplatky za použití tunelů, odměny řidičů, případně další, s cestou související náklady.
Poptávku dopravy zasílejte na email ck@sindibad.cz.


Autobus Isuzu Turquoise

Popis vozidla: 32 sedadel pro cestující – sklopná / posuvná / tříbodové pásy, klimatizace, video, navigace, tmavá okna, tažné zařízení, skibox.
Cena: 21 Kč/km

Isuzu (Wikipedie)


Autobus Iveco Cuby

Popis vozidla: 26 sedadel pro cestující – sklopná / posuvná / tříbodové pásy, klimatizace, video, navigace, tmavá okna, tažné zařízení.
Cena: 20 Kč/km

Iveco (Wikipedie)


Minibus Renault Master

Popis vozidla: 18 sedadel pro cestující, bezpečnostní pásy, klimatizace, video, navigace, tmavá okna, tažné zařízení, skibox.
Cena: 16 Kč/km

Renault (Wikipedie)


Mikrobus Ford Transit

Popis vozidla: 10 sedadel pro cestující, bezpečnostní pásy, klimatizace, navigace, tmavá okna, tažné zařízení.
Cena: 12 Kč/km

Ford (Wikipedie)