Autobusová doprava

Autobusová doprava s CK Sindibád

Autobusová doprava tuzemská i zahraniční. Dopravou se zabýváme od roku 2003. Vozidla používáme i pro své vlastní zájezdy a rekreace. Za každé vozidlo můžeme připojit vlek. Ceny za dopravu jsou orientační, vždy záleží na konkrétní cestě. U větších vzdáleností vychází cena za km méně, u kratších vzdáleností pak více.
Na konkrétní dopravu Vám obratem vypracujeme cenovou nabídku, kterou budete moci sami posoudit. Naše cenová nabídka vždy zahrnuje veškeré s přepravou spojené náklady, jako jsou dálniční poplatky, silniční mýta, poplatky za použití tunelů, odměny řidičů, případně další, s cestou související náklady.
Poptávku dopravy zasílejte na email ck@sindibad.cz.


Autobusová doprava Isuzu Turquoise

Popis autobusu: 32 sedadel pro cestující – sklopná / posuvná / tříbodové pásy, klimatizace, video, navigace, tmavá okna, tažné zařízení, přídavný box na zavazadla. V rámci CK Sindibád tímto autobusem zajišťujeme dopravu dětí na tuzemské tábory konané v Jizerských horách, například Tábory na koních, Airsoftové tábory, Cyklistické tábory či Horolezecké tábory.
Cena: 21 Kč/km

Isuzu (Wikipedie)


Autobusová doprava Iveco Cuby

Popis autobusu (rok výroby 2019): 26 sedadel pro cestující – sklopná / posuvná / tříbodové pásy, klimatizace, video, navigace, tmavá okna, tažné zařízení, přídavný box na zavazadla. V rámci CK Sindibád tímto autobusem zajišťujeme dopravu dětí na zahraniční tábory konané v Chorvatsku, Černé Hoře a Bulharsku.
Cena: 20 Kč/km

Iveco (Wikipedie)


Minibusová doprava Renault Master

Popis minibusu: 18 sedadel pro cestující, bezpečnostní pásy, klimatizace, video, navigace, tmavá okna, tažné zařízení, přídavný box na zavazadla. V rámci CK Sindibád tímto autobusem zajišťujeme dopravu dětí na tuzemské tábory konané v Jizerských horách, například Výtvarné tábory, Sportovní tábory, Rybářské tábory či Paintballové tábory.
Cena: 16 Kč/km

Renault (Wikipedie)


Mikrobusová doprava Ford Transit

Popis mikrobusu: 10 sedadel pro cestující, bezpečnostní pásy, klimatizace, navigace, tmavá okna, tažné zařízení. V rámci CK Sindibád tímto autobusem zajišťujeme dopravu dětí na tuzemské tábory konané v Jizerských horách, například Military tábory či Počítačové tábory.
Cena: 12 Kč/km

Ford (Wikipedie)