TRENDY TÁBORY pro děti z Čech i Moravy

trendy tábory
Popis Foto Vedoucí Odjezdy
Trendy tábory: Popis tábora, termín a cena

TRENDY TÁBORY NOVÉ GENERACE

Základní informace

Typ rekreace: Trendy tábory hotelového stylu pro děti i teenagery
Počet účastníků: 24 dětí + 3 vedoucí
Stáří účastníků
7-18 let
Místo konání: 
Jičínsko, Chráněná krajinná oblast Český ráj
Ubytování: 
V hotelovém*** komplexu „Prostřední mlýn“, bazén s lehátky, sportoviště, Wifi
Strava: 
4× denně včetně pitného režimu, jídlo se podává přímo v hotelové restauraci, snídaně bufetovou formou
Doprava: 
Autobusem z Prahy, Brna nebo vlastní doprava přímo do Jičína
V ceně:
 Ubytování, strava, doprava, program, vedoucí, cestovní pojištění
Co není v ceně: 
Výlety, připojištění stornopoplatků, připojištění Covid-19 (viz Všeobecné obchodní podmínky), povinné rekreační poplatky (děti do 12-ti let 55 Kč/osobu/den, nad 12 let 80 Kč/osobu/den)

Reference: Novinka letošního roku určená nejen jako vhodná alternativa pro účastníky, kteří nemohou nebo netouží vycestovat do zahraničí.
Podobně zaměřené tábory: Tábory u moře v Chorvatsku, Sportovní tábory, Výtvarné tábory.
Prémie: Každý dosavadní účastník, který s sebou na tábor vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), která se společností SINDIBÁD ještě nikde nebyla, získá od nás jako prémii „Táborové fotoalbum“.

Kód táboraTermínCenaVolná místa
TD1/202314.7.-21.7.7.980více jak 9
TD2/202321.8.-28.8.7.980více jak 9

Další informace k odjezdům >>

Přihláška na tábor
Pojďme na to 🙂

Na tyto tábory je možný příspěvek odborů, platba na fakturu až do plné výše ceny poukazu a využití následujících slev: předtermínová 10%, klubová 10%, opakovaná 3-18%, hromadná 5%, vlastní doprava 200 Kč. Příplatek za dopravu z Brna 420 Kč (na tomto odjezdovém místě nejsou přítomni naši vedoucí, jedná se o linkovou dopravu RegioJet).

Bazén, sportoviště, zahrada – skvěle vybavený hotelový areál.

TRENDY TÁBORY

Rychlé informace

Tábor se koná v atraktivním prostředí hotelového areálu v CHKO Český ráj. Je určený pro náročnější klienty, kteří chtějí společně se svými vrstevníky strávit prázdniny aktivním odpočinkem. Trendy tábory v ČR jsou koncipované podobně jako zahraniční akce. Při výběru lokality jsme kladli důraz na bezpečnost dětí, možnost využití bazénu, sportovišť a dalšího venkovního i vnitřního zázemí vhodného pro nejrůznější táborové aktivity. Nedílnou součástí programu jsou také zážitkové výlety, které se nabízejí v pohodlné dojezdové vzdálenosti od hotelu.

Ubytování je zajištěno v hotelovém*** komplexu „Prostřední mlýn“ umístěném v Českém ráji. Areál je vybavený venkovním bazénem s lehátky a slunečníky, víceúčelovým hřištěm, plážovým volejbalem, ohništěm, restaurací s Wifi. Dále je táboru k dispozici společenská místnost a herna s kulečníkem, stolním tenisem a šipkami. Pokoje jsou 3-4 lůžkové s TV a vlastním sociálním zařízením.

Samotný areál se nachází v klidném zalesněném prostředí mimo hlavní silnice, ale svou polohou umožňuje konat zajímavé výlety do blízkého i vzdáleného okolí. Bazén je umístěn na upravené travnaté ploše přímo před hotelem, kde se nabízí dostatečný prostor pro slunění. V kombinaci se stíny nebo polostíny stromů jsou tak vytvořeny perfektní podmínky pro relaxaci, odpočinek a hry. Vzhledem k umístění tábora do prostoru hotelového areálu jsou Trendy tábory vhodné pro děti všech věkových kategorií. Cesta z Prahy trvá necelé dvě hodiny.

O Trendy táborech stručně a přehledně

 • Ubytování
  • atraktivní lokalita v oblasti Českého ráje na dohled od Prachovských skal
  • hotel*** s recepcí a vlastní restaurací
  • dvou až čtyřlůžkové pokoje se sociálním zařízením a TV
  • venkovní bazén s lehátky a slunečníky
  • travnaté hřiště na kopanou přímo v areálu
  • společenská místnost s kulečníkem a stolním tenisem
  • pískové hřiště na plážový volejbal přímo v areálu
  • zatravněné plochy pro slunění a hry
  • zastíněné plochy pro redukci slunění a hry
  • Wifi v prostorách recepce a restaurace
 • Strava
  • plná penze v hotelové restauraci
  • snídaně formou bufetu
  • celodenní pitný režim
 • Doprava
  • moderní klimatizovaný autobus pro 27 osob
  • autobus k dispozici jen pro sindibádský tábor (bez cizích cestujících)
  • cesta z Prahy necelé 2 hodiny   
  • trpěliví řidiči se zkušenostmi s dětskými tábory
  • majitelem i provozovatelem autobusu je společnost SINDIBÁD

TRENDY TÁBORY

Podrobné informace

O programu pro děti

Pro děti mají naši vedoucí připraven program obdobně, jako je tomu zvykem na ostatních zahraničních táborech. V případě příznivého počasí je vyhrazena část denního programu ke slunění, relaxaci a osvěžení v bazénu. Vzhledem k umístění tábora je možno pro hry využít v areálu hotelu zatravněné či zalesněné plochy nebo přímo volně přístupná sportoviště. Na zmrzlinu nebo na nákupy dárečků pro rodiče se dá dojít pěšky do nedalekého Jičína po turistické stezce Českého ráje.

O programu pro teenagery

Program pro teenagery mají Trendy tábory v rámci interních táborových pravidel přizpůsoben tak, aby si pobyt a všechny s ním spojené aktivity účastníci užili na maximum. I v tomto ohledu je pobyt v hotelovém areálu maximálně vhodný. Některým aktivitám se totiž po dohodě s vedoucími mohou účastníci tábora v rámci areálu věnovat samostatně a přitom bezpečně ve společnosti svých vrstevníků. Vzhledem k blízkosti Jičína je možné uzpůsobit denní i večerní program. Např. za nákupy, návštěvou kina nebo diskotéky, samozřejmě vždy pod dohledem vedoucích.

Pobyty pro teenagery mají za úkol spojit nároky účastníků, kteří se již necítí býti dětmi a nechtějí hrát hry či být neustále organizováni v oddílech, s požadavky jejich rodičů na zajištění dozoru nad svými potomky a kontroly a regulace jejich ne vždy „dospělých“ nápadů.

O výletech

1.výlet: Aquapark Babylon v Liberci. Návštěva jednoho z našich nejznámějších a nejoblíbenějších parků vodní zábavy. Najdete v něm spoustu bazénů, vodních skluzavek, čtyři tobogány, divokou řeku, whirpooly, různé vodotrysky či gejzíry, relaxační zóny a mnoho dalších atrakcí. V aquaparku ve stylu příběhů Julese Verna probíhá 3x denně jedinečná laser show.
Cena 960 Kč (autobusová doprava, vstupné, doprovod vedoucích).

Další fotografie >>

2.výlet: Safari park Dvůr Králové. Světově unikátní zoologická zahrada, která se orientuje na africkou faunu. Nachází se v ní také jediné lví safari nejen v rámci České republiky, ale celé střední Evropy. Z více než 2500 ks chovaných zvířat stojí za zmínku velká stáda žiraf, gorily, krokodýli nebo roztomilí hrošíci. Některé části expozice lze projíždět safari busy přímo mezi volně žijícími zvířaty.
Cena 840 Kč (autobusová doprava, vstupné, doprovod vedoucích).

Další fotografie >>

3. výlet: Prachovské skály. Jedno z nejkrásnějších míst Českého ráje, jeho 40 m vysoké skalní věže se tyčí v dáli téměř na dohled od hotelu. Turistické stezky vedou roklemi, stržemi, úžlabinami, po vršcích pískovcových skal s vyhlídkami a kouzelnými zákoutími. Ve slunečných letních dnech je možné osvěžení v přírodním koupališti U Pelíška.
Cena 230 Kč (autobusová doprava, vstupné, doprovod vedoucích).

Další fotografie >>

O balíčku výletů

Ceny uvedené u táborových výletů jsou platné v případě, že si výlety zakoupíte až přímo na táboře. Pokud si však všechny výlety objednáte v okamžiku sjednávání cestovní smlouvy, tedy při přihlašování dítěte, obdržíte je za výhodnějších podmínek a to za 1800 Kč/os. Platbou předem tedy získáte, kromě finančního zvýhodnění, také jistotu, že se účastník výletu zúčastní (nemůže peníze použít jinak) a že peníze neztratí (vůbec je nemá). Platbou předem ušetříte 230 Kč, čímž obdržíte výlet do Prachovských skal zdarma.

O fotoalbu

Každý dosavadní účastník, který s sebou na tábor vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), která se společností SINDIBÁD ještě nikde nebyla, získá od nás jako prémii „Táborové fotoalbum“. Dosavadním účastníkem se rozumí ten, kdo byl alespoň jednou na jakékoliv akci se Sindibádem. Kdo prémii nezíská, může si za 150 Kč album objednat. Elektronicky zaslané fotoalbum obsahuje fotografie ze všech turnusů prázdnin, tedy několik stovek fotografií. Proto jej kancelář zasílá účastníkům až po ukončení prázdnin, nikoliv po ukončení turnusu.

TRENDY TÁBORY

Cenové informace

Vstupte do Klubu Sindibád a hned na první tábor obdržíte slevu 10%

TRENDY TÁBORY

Další informace

Co s sebou na Trendy tábory

• Hlavní zavazadlo: kufr o max hmotnosti 15 kg (z důvodu skladnosti nebrat batoh): trika, kraťasy, ručníky, plavky, spodní prádlo, sportovní oblečení, oblečení do města (diskotéka, kino, nákupy). Domácí obuv, hygienické potřeby, sluneční brýle, opalovací krém s OF min 15, krém či mléko po opalování, pokrývka hlavy, psací potřeby, baterka. Kapesné cca 500 – 1000 Kč (příp. peníze na výlety, pokud nejsou objednány předem). Kniha na čtení či oblíbená společenská hra nebo karty.

• Příruční zavazadlo (malý batoh či taška, která se vejde do držáku nad sedačkami): uzavíratelná lahev s pitím a zábava na cestu.

Pokud vám chybí na Trendy tábory některá z potřebných sportovních potřeb či nějaké oblečení, nebo jste se rozhodli vaši zastaralou cestovní výbavu omladit. Můžete navštívit tyto námi doporučované obchody se sportovním vybavením: SportisimoDecathlon, Hudy sport.